fbpx
Adrian Pyrtek

Adrian Pyrtek

Zawodnik MMA Adrian Pyrtek

Biogram

Adrian Pyrtek - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Adrian Pyrtek - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Adrian Pyrtek – kim jest?

Adrian Pyrtek to utalentowany zawodnik mieszanych sztuk walki, który zdążył już zadebiutować w klatce i odnieść zwycięstwo przez nokaut w drugiej rundzie na gali WIP, która odbyła się na malowniczym Zamku Ogrodzieniec. To było dla niego niezapomniane doświadczenie, a atmosfera i klimat tego wydarzenia tylko wzmocniły jego determinację i pewność siebie.

Adrian Pyrtek – kariera MMA

Adrian Pyrtek zamieszkuje w dzielnicy Katowice-Załęże w Polsce. To właśnie tam rozwija swoje umiejętności i przygotowuje się do kolejnych wyzwań w swojej karierze sportowej. Mieszane sztuki walki to dla niego nie tylko pasja, ale również marzenie, które stara się realizować z każdym treningiem.

Adrian Pyrtek – partnerka

Jest również warto wspomnieć, że Adrian Pyrtek jest obecnie w związku z Wiktorią Majsner. Ta silna więź partnerska zapewnia mu wsparcie i motywację w osiąganiu swoich celów zarówno w życiu osobistym, jak i sportowym. Partnerka stanowi dla niego dodatkową motywację do ciężkiej pracy i dążenia do sukcesów.

Adrian Pyrtek – gala WiP

Adrian Pyrtek to ambitny zawodnik, który jest gotowy podjąć kolejne wyzwania w swojej karierze. Jego debiut w klatce i zwycięstwo na gali WIP pokazują, że ma talent i umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesów w świecie mieszanych sztuk walki. Będziemy z niecierpliwością śledzić jego kolejne występy i życzyć mu powodzenia w dalszych startach, wierząc, że z determinacją i ciężką pracą osiągnie jeszcze więcej imponujących rezultatów.

Adrian Pyrtek - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: WiP

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Katowice, Polska

Adrian Pyrtek - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Adrian Pyrtek - Newsy