fbpx
Adrian Dudek

Adrian Dudek

Zawodnik MMA Adrian Dudek

Biogram

Adrian Dudek - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Adrian Dudek - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Adrian Dudek?

Adrian Dudek, choć stosunkowo młody i mało znany na międzynarodowej scenie MMA, szybko zyskuje uznanie w Polsce dzięki swoim spektakularnym zwycięstwom. Jego występ na gali KSW to doskonała okazja, by poznać bliżej tego obiecującego zawodnika.

Adrian Dudek – Klub

Niestety, informacje na temat Adriana Dudeka są dość skąpe, co tylko buduje tajemnicę wokół tego sportowca. Wiemy jednak, że przyjmując walkę w jednej z najlepszych europejskich federacji MMA, KSW, Dudek reprezentuje klub DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała.

Adrian Dudek – Nokauty

Choć jego kariera wciąż nabiera tempa, Adrian Dudek już teraz zyskuje uznanie jako jeden z najlepszych i najszybciej nokautujących zawodników MMA w Polsce. Jego rekordowy nokaut trwał tylko 7 sekund, co jest wyczynem godnym podziwu i robi duże wrażenie na fanach i rywalach.

Adrian Dudek – Rekord

Na chwilę obecną jego bilans walk wynosi 5 zwycięstw i jedna porażka . Z tych 5 wygranych aż 4 zaliczył w pierwszej rundzie, co dowodzi jego ogromnej siły i skuteczności. Walki Dudeka zawsze dostarczają widowiskowych momentów i niesamowitej adrenaliny.

Adrian Dudek – KSW

Gala KSW 60 to nie tylko wyjątkowe wydarzenie dla samej federacji, ale także doskonała okazja dla Adriana Dudeka, by pokazać swój potencjał na szerszą skalę. To jego pierwsza walka w KSW, co niewątpliwie stanowi przełom w jego karierze. W starciu podczas KSW 60, jego przeciwnikiem był doświadczony Aleksandar Ilić, który na KSW zaprezentuje się po raz czwarty. To starcie zakończyło się jednak porażką dla Adriana.

Adrian Dudek – Walki

Mimo że pierwotnie Dudek miał zmierzyć się z Tomaszem Jakubcem, to wskutek choroby Polaka pojedynek nie mógł się odbyć. Jednakże, nie ma wątpliwości, że Adrian Dudek i Aleksandar Ilić dostarczyli nam emocji i adrenaliny na gali KSW 60. To jedna z walk, na którą z niecierpliwością czekali fani mieszanych sztuk walki w Polsce i nie tylko.

Adrian Dudek

Niewątpliwie Adrian Dudek to nazwisko, które warto śledzić w światku polskich i międzynarodowych MMA. Jego błyskotliwe zwycięstwa i spektakularny styl walki obiecują wiele emocji i wspaniałe chwile w oktagonie.

Adrian Dudek - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Banan

Data urodzenia (ile ma lat?): 1991.10.12

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Adrian Dudek - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:7

L:3

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Adrian Dudek - Newsy