fbpx
Marianna Schreiber odrzuca propozycję wyjścia do kawałka Fagaty!

Marianna Schreiber odrzuca propozycję wyjścia do kawałka Fagaty!

Spis treści - Marianna Schreiber odrzuca propozycję wyjścia do kawałka Fagaty!

Marianna Schreiber, ostatnio uznawana za jedną z najciekawszych postaci w świecie polskich freak fightów, nie zamierza wychodzić do klatki przy dźwiękach kawałka Fagaty. Schreiber, która niedawno zadebiutowała w walce na gali Clout MMA 3: Santa Clout, pokonując decyzją sędziów Monikę Laskowską, teraz poinformowała, że odrzuciła propozycję wyjścia do utworu Fagaty, cytując fragment tekstu. Kawałek Fagaty, zatytułowany „Jak nie masz sześciu zer na koncie, nawet nie podbijaj”, jest tematem kontrowersji.

Schreiber o wyjściu do piosenki Fagaty!

Schreiber ujawniła, że Fagata osobiście zapytała ją, czy zgodziłaby się wyjść do jej utworu podczas kolejnej walki. Jednak Marianna Schreiber nie tylko odrzuciła tę propozycję, ale również zacytowała fragment tekstu Fagaty, sugerując, że nie jest to jej ulubiony rodzaj muzyki.

„Wolę muzykę klasyczną” – skomentowała Schreiber.

To publiczne odrzucenie propozycji Fagaty przez Schreiber dodaje pikanterii już istniejącym napięciom w środowisku freak fightów. Kwestia wyboru muzyki to jedna z wielu aspektów, które wpływają na atmosferę i emocje podczas walki. Możliwe, że ten krok ze strony Marianny otworzy drzwi do potencjalnej walki z Fagatą.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!