fbpx
Najman - Kontrowersyjna Decyzja o Emeryturze Wciąż Odległa?

Marcin Najman – Kontrowersyjna Decyzja o Emeryturze Wciąż Odległa?

Spis treści - Marcin Najman – Kontrowersyjna Decyzja o Emeryturze Wciąż Odległa?

Marcin Najman, znany z kontrowersyjnych wystąpień i udziału w wielu freak fightach, ostatnio wywołał spore zamieszanie podczas konferencji prasowej przed galą Clout MMA 2. Tam też został zapytany o datę swojego ewentualnego przejścia na sportową emeryturę. Jego odpowiedz wywołała salwę śmiechu u jego trenera. Gala Clout MMA 2, na której Najman również zaprezentuje się w klatce, jest zaplanowana na 28 października. Głównym wydarzeniem wieczoru będzie starcie Daniela Omielańczuka z Denisem „Bad Boyem” Załęckim.

Najman będzie walczył do końca!

Podczas konferencji prasowej przed Clout MMA 2 doszło do licznych spięć słownych między Najmanem a jego przeciwnikami. Najman, znany ze swojego bezkompromisowego podejścia, nie zatrzymywał się także podczas wywiadów po zakończeniu wydarzenia. Na pytanie portalu „Sport.pl” o datę swojego przejścia na sportową emeryturę. Marcin Najman udzielił odpowiedzi, która wywołała salwę śmiechu u jego trenera: „Będę się bił tyle, ile będę żył.”

Warto zaznaczyć, że w przeszłości Najman kilkukrotnie zapowiadał swoje przejście na sportową emeryturę, jednak jak dotąd kontynuuje swoją karierę. Czas pokaże, czy kontrowersyjny fighter dotrzyma słowa i kiedy faktycznie zakończy swoją karierę.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!