fbpx

Gromda 14

Gromda 14 – Wyniki!

Oczekiwana edycja Gromda 14, zaplanowana na 8 września 2023 roku, jest już w pełnym rozkwicie, a fani sportów walki na całym świecie wstrzymują oddech. To nadzwyczajne wydarzenie wywołuje ogromne emocje, a jako wiarygodne źródło informacji, jesteśmy zobowiązani dostarczyć Wam kompleksowe wyniki i pełne relacje z tej epickiej gali. Będziemy śledzić to zdarzenie na żywo i zapewnić Wam pełny obraz każdego starcia w trakcie tego pasjonującego wydarzenia.

Walka wieczoru

 • Łukasz “Goat” Parobiec vs. Luke’a “Loose Cannon” Atkin – wygrał Łukasz „GOAT” Parobiec  przez TKO w pierwszej rundzie.

Walki turniejowe

Ćwierćfinały:

 • Damian “Spejson” Waluch vs. Adam „Cycu” Cybiński – wygrał Damian „SPEJSON” Waluch przez KO w pierwszej rundzie.
 • Serey “Basque” Lander vs. Marcin “Maniu” Kujda – wygrał Serey „BASQUE” Lander przez TKO w pierwszej rundzie.
 • Michał “Buła” Bańbuła vs.  Michał “Ragnar” Chodaczek – wygrał Michał „BUŁA” Bańbuła przez KO w pierwszej rundzie.
 • Krystian „Koala” Głowinkowski vs. Artur “Arczi” Chmielewski – wygrał Krystian „KOALA” Głowinkowski przez KO w drugiej rundzie.

Półfinały:

 • Serey “Basque” Lander vs. Damian “Spejson” Waluch – wygrał Serey „BASQUE” Lander przez TKO w drugiej rundzie.
 • Michał “Buła” Bańbuła vs. Krystian „Koala” Głowinkowski – wygrał Michał „BUŁA” Bańbuła przez poddanie przeciwnika w piątej rundzie.

Finał:

 • Serey “Basque” Lander vs. Michał “Buła” Bańbuła – pojedynek finałowy został przełożony na kolejną galę GROMDA

Superfighty

 • Mariusz “Siwy” Siwiak vs. Rafał “Wazyl” Szczerbiński – wygrał Mariusz „SIWY” Siwiak przez TKO w rundzie pierwszej.
 • Denis “Romuś” Romek vs. Paula “Paris” Bicheta – wygrał Denis „ROMUŚ” Romek przez TKO w rundzie pierwszej.
 • Vasyl Halych vs. Przemysław “Reksio” Rekowski – wygrał Vasyl „VASYL” Halych przez poddanie przeciwnika w rundzie pierwszej.
 • Sebastian “Scarface” Skiermański vs. Dustin “Taeddy” Rabiega – wygrał Sebastian „SCARFACE” Skiermański przez poddanie z narożnika w rundzie drugiej.

Gromda 14 – Artykuły

Nasz doświadczony zespół redaktorów jest gotowy dostarczyć Wam fascynujące artykuły, dogłębne analizy i najnowsze wiadomości związane z Gromdą 14. Przygotujemy dla Was szczegółowe materiały, które wnikną w otaczające tę galę wydarzenia. Niezależnie od tego, czy jesteście długoletnimi miłośnikami krwawych walk, czy dopiero zaczynacie śledzić ten zaciekły sport, nasza strona będzie stale aktualizowana, by dostarczyć Wam najnowsze informacje i pasjonujące artykuły.

Gromda 14 – Relacja na Żywo!

Jeśli chcecie na bieżąco przeżywać intensywne emocje związane z Gromdą 14, zapraszamy Was do śledzenia naszej relacji na żywo. Jesteśmy gotowi opisywać każdą pojedynkę, dzieląc się z Wami zarówno faktami, jak i reakcjami publiczności. Niezależnie od tego, czy będziecie mieli okazję uczestniczyć osobiście w tej niesamowitej gali, nasza relacja na żywo pozwoli Wam poczuć atmosferę tego wydarzenia. Dołączcie do nas podczas tej wyjątkowej gali, by na bieżąco śledzić najnowsze wydarzenia i przeżycia towarzyszące niezwykłym pojedynkom w oktagonie.

Ciekawe teksty: