fbpx

Fame MMA 1

Fame MMA 1 – Kiedy i Gdzie?

Pierwsza edycja Fame MMA, zatytułowana Fame MMA 1, odbyła się 30 czerwca w Hali Widowskowo-Sportowej w Koszalinie. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło wielu fanów sztuk walki oraz entuzjastów internetowych pojedynków.

Fame MMA 1 – Wyniki

Na gali Fame MMA 1, która odbyła się 30 czerwca w Hali Widowskowo-Sportowej w Koszalinie, stoczyli walki następujący zawodnicy:

  • Michał „Boxdel” Baron vs. Jakub „Guzik” Szymański – walka zakończona zwycięstwem Boxdela przez TKO w 1 rundzie.
  • Daniel „Magical” Zwierzyński vs. Adrian „Polak” Polański – Walka w kategorii open, zakończona zwycięstwem Polaka przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach.
  • Piotr Celej vs. Krzysztof Olczak – Walka w kategorii open. Zakończyła się zwycięstwem Olczaka przez jednogłośną decyzję sędziów (29-23) po 3 rundach.
  • Dawid „Ambro” Ambroziak vs. Dawid „Surfer” Ozdoba: Walka w kategorii półśredniej, zakończona zwycięstwem Ambra przez poddanie w 1 rundzie.
  • Michał Handke vs. Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka – Walka w kategorii open, zakończona zwycięstwem Handke przez TKO w 2 rundzie.
  • Hubert „Ken” Korczak vs. Krystian „Krycha” Wilczak – Walka w kategorii open, zakończona zwycięstwem Krychy przez TKO w 2 rundzie.
  • Marek „Maro” Wilczak vs. Łukasz Lupa – Walka w kategorii open, zakończona zwycięstwem Lupy przez KO w 1 rundzie.
  • Michał „Łysy Bogas” Bogawski vs. Sebastian „Ztrolowany” Nowak – Walka w kategorii ciężkiej, zakończona zwycięstwem Ztrolowanego przez TKO w 3 rundzie.

Fame MMA 1 – Artykuły

Po zakończeniu gali, media z całego kraju i nie tylko rozpisywały się na temat wydarzeń z Fame MMA 1. Artykuły podkreślały nietuzinkowe starcia, emocje panujące wśród zawodników i publiczności, a także atmosferę tego unikalnego sportowego show. Fame MMA 1 zapisało się więc jako nie tylko sportowe, ale i medialne wydarzenie, które na stałe wpisało się w historię MMA w Polsce. To dopiero początek fascynującej podróży, którą zapewniła kolejne edycje gali Fame MMA.

Ciekawe teksty: