fbpx
Federacja Fame MMA zdradza wyniki sprzedaży! - nie pobili rekordu?

Federacja Fame MMA zdradza wyniki sprzedaży! – nie pobili rekordu?

Spis treści - Federacja Fame MMA zdradza wyniki sprzedaży! – nie pobili rekordu?


Federacja FAME MMA po jubileuszowej gali FAME 20 skomentowała wyniki sprzedaży PPV, które mimo że nie osiągnęły rekordowej liczby, to i tak są bardzo zadowalające. Rzecznik prasowy federacji, Michał Jurczyga, podzielił się informacjami na temat osiągniętych wyników. Gala FAME 20, która odbyła się niedawno, była wyjątkowym wydarzeniem w historii największej polskiej federacji freakowej. Podczas tej gali po raz pierwszy miały miejsce emocjonujące zawody w formule turnieju K-1, który wygrał „Wiewiór”, zdobywając imponującą nagrodę w wysokości 1,5 miliona złotych.

Rzecznik Fame MMA potwierdza sprzedaż PPV!

Po zakończeniu gali głos w sprawie wyników sprzedaży PPV zabrał rzecznik federacji, który udzielił wywiadu dla kanału MMA-BNB. Michał Jurczyga potwierdził, że gala FAME 20 sprzedała blisko 500 tysięcy dostępów PPV. Choć nie udało się osiągnąć magicznej granicy pół miliona, to wynik ten jest jednym z najlepszych od dłuższego czasu.

– Mimo że zabrakło niewiele do osiągnięcia liczby 500 tysięcy, jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatu bliskiego tej granicy. Sprzedaż prawie pół miliona dostępów PPV stanowi najlepszy wynik od 7-8 gal, co jednoznacznie wskazuje na tendencję wzrostową w popularności naszych wydarzeń – powiedział Jurczyga.

Rezultat ten świadczy o rosnącym zainteresowaniu publiczności wydarzeniami organizowanymi przez federację FAME MMA oraz o ciągłym wzroście popularności tej formuły walki w Polsce.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!