fbpx
Fagata w rozpaczy po zerwaniu z chłopakiem - została wykorzystana!

Nowe dowody w sprawie chłopaka Fagaty – prawda wchodzi na jaw [AKTUALIZACJA]

Spis treści - Nowe dowody w sprawie chłopaka Fagaty – prawda wchodzi na jaw [AKTUALIZACJA]

Sprawa zerwania Fagaty z jej chłopakiem ostatnio stała się głośnym tematem. Influencerka podzieliła się publicznie informacją, że ich związek był toksyczny, a ona była źle traktowana przez swojego partnera, z którym spędziła ponad rok. Teraz jednak, dzięki staraniom Konopskiego, pojawiają się nowe informacje, które rzucają nowe światło na tę sprawę i zapewniają nam pełniejszy obraz sytuacji. Konopski postanowił nie tylko wysłuchać Fagaty, ale również dać szansę drugiej stronie tego konfliktu, aby przedstawiła swoje stanowisko. W trakcie swoich ustaleń dziennikarz dowiedział się, że po zerwaniu Fagata nie życzyła dobrze ani swojemu byłemu partnerowi, ani jego ukochanemu pieskowi. Ta informacja może rzucać nowe światło na toksyczność relacji, którą obie strony doświadczały.

Chłopak Fagaty zabiera głos w sprawie zerwania

Jednak niespodziewanie, chłopak Fagaty, który ma na imię Olek, zaskoczył Konopskiego swoją wypowiedzią na temat influencerki. Mimo tego, co Fagata napisała o nim w internecie, Olek wyraził się o niej bardzo dobrze. W wiadomości do Konopskiego napisał, że Fagata jest wrażliwą osobą, która została skrzywdzona, znajdując się w złym towarzystwie. Dodatkowo chłopak udostępnił głosówki, w których Fagata życzyła śmierci zarówno jemu jaki i jego pieskowi. Stwierdził również, że dziewczyna ma poważne problemy, a winę za całą sytuację należy przypisać obu stronom. Nowe informacje, które przekazał Olek, rzucają nowe światło na tę sprawę i otwierają szerokie pole do refleksji. Wydaje się, że relacja Fagaty z jej chłopakiem była bardziej skomplikowana, niż początkowo sądziliśmy.

Fagata w rozpaczy po zerwaniu z chłopakiem – została wykorzystana!

Fagata, popularna influencerka i celebrytka, niedawno wróciła do mediów społecznościowych po ponad miesiącu nieobecności. W swojej półgodzinnej relacji opowiedziała o burzliwym rozstaniu z byłym partnerem i dramatycznych doświadczeniach, które przeszła. Jej opowieść rzuciła nowe światło na toksyczną naturę ich związku i przemoc, którą doświadczyła. Fagata twierdzi, że była wykorzystywana i manipulowana przez swojego byłego chłopaka, którego dotąd kochała najbardziej na świecie. Influencerka wyznała, że padła ofiarą przemocy psychicznej, zdrady oraz szantażu. Opisała swojego byłego partnera jako osobę niezrównoważoną, która potrafiła być miła i uprzejma, a następnie nagle zmieniać się w osobę okrutną i podłą.

Fagata poddała się kolejnej operacji!

Problemy w związku zaczęły się pogłębiać po operacji, której Fagata się poddała. Pomimo początkowej akceptacji, jej były partner nagle stwierdził, że jest „chora” i nie chce być z taką osobą. Wielokrotnie zdradzał ją i wysyłał intymne zdjęcia do innych kobiet. Po rozstaniu rozpoczął związek z dziewczyną, o której Fagata miała się nie martwić, co tylko dodało do jej cierpienia.

Chłopak chciał wykorzystać Fagatę dla zasięgów i sławy

Jak się okazuje były już chłopak Fagaty chciał ją wykorzystać aby otrzymać walkę w Fame MMA. Wszystko zaczęło się kiedy do sieci wleciał filmik, w którym para się całuje. Nagranie poszło wiralem na TikToku, a coraz więcej osób zaczęło obserwować ówczesnego chłopaka Fagaty na Instagramie. Na jaw wyszły screeny, w którym chwalił się swojemu koledze, że dzięki Fagacie zyska popularność i zarobi łatwe pieniądze. Sytuacja jest większości znana bo chodzi o wykorzystanie kogoś dla zasięgów, tak jak to było w przypadku Fagaty i Stuarta.

Zdrady i przemoc w związku Fagaty

Jednak najbardziej wstrząsające było wyznanie Fagaty o przemocy, jakiej doświadczyła ze strony swojego byłego partnera. Po nieudanym stosunku seksualnym, podczas którego Fąk odczuwała silny ból brzucha, postanowiła przerwać współżycie. W odpowiedzi na to, jej były chłopak wpadł w furię, pchnął ją na łóżko i obraził. Później okazało się, że Fagata miała uszkodzony jajnik. Para wielokrotnie wracała do siebie, ale sytuacja nadal była trudna. Były partner Fagaty zdradzał ją z inną dziewczyną, a influencerka próbowała ostrzec ją przed jego zachowaniem. Wtedy pojawił się szantaż, a Fagata twierdzi, że jest obecnie szantażowana przez swojego byłego chłopaka, który grozi, że ujawni kompromitujące informacje o niej. W wyniku tych traumatycznych doświadczeń Fagata znów zmaga się z depresją i rozważała nawet próbę samobójczą. Aktualnie bierze leki antydepresyjne i stara się odbudować swoje życie po traumatycznym rozstaniu.

Julia Kostera komentuje sytuację Fagaty

Julia postanowiła skomentować zachowanie dziewczyny i zapytała jak można wybaczać i kontynuować relację z taką osobą. Dodała, że Fagata sama przyzwoliła na takie traktowanie, cały czas mu wybaczając. Na koniec Kostera podsumowała, że nie wie, co Fagata ma w głowie, ale ona nigdy by nie przyzwoliła na wysyłanie nudli do koleżanek. Krótko mówiąc, relacja w której znajdowała się Fagata była bardzo toksyczna i jest to z pewnością przestroga dla wielu kobiet, aby uważać na to jak są traktowane przez mężczyzn.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!