fbpx
Vojtech Garba

Vojtech Garba

Zawodnik MMA Vojtech Garba

Biogram

Vojtech Garba - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Vojtech Garba - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Vojtech Garba?

Federacja KSW, znana z tego, że przyciąga do swojej klatki czołowych zawodników z całego świata. Aktualnie wprowadza kolejne nazwisko, które na pewno wzbudzi zainteresowanie fanów mieszanych sztuk walki. Vojtech Garba, zawodnik z Czech, przynosi ze sobą imponujący rekord i doświadczenie, które zapowiada emocjonujące pojedynki w organizacji.

Vojtech Garba – Doświadczenie

Garba, mający 28 lat, to zawodnik, który od 2016 roku z powodzeniem rywalizuje w MMA. Jego profesjonalny rekord, 8 zwycięstw i 4 porażki, mówi wiele o jego umiejętnościach. To zawodnik, który osiąga sukcesy od kilku lat na różnych arenach walki.

Vojtech Garba – KSW

Jednak to, co czyni Garbę szczególnie interesującym, to fakt, że będzie to jego debiut w jednej z najlepszych organizacji MMA w Europie – KSW. Wybór Czecha przez KSW podkreśla prestiż i renomę polskiej organizacji na światowej scenie MMA.

Vojtech Garba – Kategoria Wagowa

Garba zaczynał swoją karierę w wadze średniej, ale w miarę jak zdobywał doświadczenie, postanowił zmierzyć się w kategorii półciężkiej. To świadczy o jego elastyczności i gotowości do wyzwań.

Vojtech Garba – Walki

Dotychczas Garba walczył dla wielu organizacji, w tym Cage Fighting Komarno, Diamonds Fight Night, Fight of Gladiators, X Fight Nights, CAGE i Real Fight Arena. Jego zwycięstwo nad Goranem Reljiciem, byłym mistrzem KSW, podkreśla jego zdolności i potencjał.

Vojtech Garba – Ciekawe Pojedynki

Garba swoje walki toczył głównie na terenie Czech, Słowacji i Finlandii. Jego styl walki i zaangażowanie zyskały mu rzesze fanów, a teraz, jako zawodnik KSW, ma szansę zaprezentować się przed jeszcze większą widownią.

Vojtech Garba – Wyzwanie

Walka Dreczkowskiego z Garbą w kategorii półciężkiej zapowiada emocje i niesamowite widowisko. W tej walce spotkają się doświadczony Cech z młodszym polskim zawodnikiem. Ma on na swoim koncie trzy zwycięstwa w trzech walkach na zawodowym poziomie. Wygrana będzie dla obu zawodników ogromnym osiągnięciem i krokiem w stronę kariery na światowym poziomie.

Vojtech Garba - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Silesian Knight

Data urodzenia (ile ma lat?): 1996.05.07

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Czechy

Vojtech Garba - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:8

L:5

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Vojtech Garba - Newsy