fbpx
Przemysław Kosiński

Przemysław Kosiński

Zawodnik MMA Przemysław Kosiński

Biogram

Przemysław Kosiński - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Przemysław Kosiński - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Przemysław Kosiński?

Przemysław Kosiński, znany w świecie sportów walki jako założyciel grupy Animmals MMA Management, staje się coraz bardziej znaczącą postacią w polskim MMA. Jego zaangażowanie w rozwój tej dyscypliny, zarówno w kontekście organizacyjnym, jak i menedżerskim, przyciąga uwagę zarówno zawodników, jak i fanów.

Przemysław Kosiński – Animmals MMA

Kosiński, będąc założycielem i głównym architektem grupy Animmals MMA Management, wykazuje się nie tylko umiejętnościami menedżerskimi, ale także wyczuciem talentu. Jego decyzje dotyczące kontraktowania zawodników przynoszą efekty, czego dowodem są ostatnie nabytki do stajni Animmals – Grzegorz „Greg” Gancewski, znany fighter z Fame MMA, oraz niepokonany pięściarz Oskar Wierzejski.

Przemysław Kosiński – MMA Polska

Jednak działalność Przemysława Kosińskiego nie ogranicza się tylko do prowadzenia grupy menadżerskiej. Jego zaangażowanie w rozwój kobiecego MMA w Polsce jest niezwykle istotne dla dalszego rozwoju tej dyscypliny. Współtworzenie sekcji żeńskiej w ramach stowarzyszenia MMA Polska, obok takich legend jak Joanna Jędrzejczyk i Karolina Kowalkiewicz, to dowód na jego oddanie dla wsparcia i promocji walk pań na arenie międzynarodowej.

Przemysław Kosiński – doświadczenie

Sekcja kobiecego MMA stworzona pod patronatem Kosińskiego nie tylko ma na celu promowanie walk kobiet, ale także rozwijanie talentów i umiejętności młodych adeptek sztuk walki. Organizowane seminaria i obozy nie tylko umożliwiają wymianę doświadczeń pomiędzy zawodniczkami, ale także pozwalają im poszerzyć swoją wiedzę z zakresu treningu fizycznego, mentalnego, a także dietetyki i suplementacji.

Przemysław Kosiński – wyzwania

Działalność Przemysława Kosińskiego w branży MMA nie tylko przynosi korzyści jego zawodnikom, których reprezentuje, ale także wpływa pozytywnie na rozwój całej dyscypliny w Polsce. Jego zaangażowanie zarówno w menedżerowanie, jak i promowanie oraz wspieranie rozwoju talentów, sprawia, że staje się kluczową postacią w świecie polskiego MMA. Czekamy z niecierpliwością na kolejne kroki, jakie podejmie, przyczyniając się do dalszego wzrostu tej fascynującej dziedziny sportu.

Przemysław Kosiński - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Przemysław Kosiński - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Przemysław Kosiński - Newsy