fbpx
Kaja Mizerek

Kaja Mizerek

Zawodnik MMA Kaja Mizerek

Biogram

Kaja Mizerek - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Kaja Mizerek - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Kaja Mizerek?

W świetle reflektorów telewizyjnego programu „MILFY kontra GOATS”, pojawiają się postaci, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się znane, jednak prawda kryje się za ich opowieściami jest o wiele bardziej zaskakująca. Tak właśnie jest w przypadku Kaji Mizerek, 28-letniej uczestniczki, która zyskała uznanie publiczności i specjalistów nie tylko swoją opowieścią, ale i zaskakującymi ukrytymi talentami.

Kaja Mizerek – Goats

Podczas swojego występu w programie, Kaja przedstawiała się jako mama dwuletniego Mikołaja, pragnąca odnaleźć chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków. Mieszkała na wsi i opieka nad jej synkiem była obecnie w rękach rodziców. To życie na prowincji wyróżniało ją wśród innych uczestniczek programu, budząc zainteresowanie i sympatię widzów.

Kaja Mizerek – Kulisy programu

Jednak jak to bywa w świecie nieoczekiwanych zwrotów akcji, również historia Kaji okazała się być jednym z elementów większej układanki. Okazało się, że to, co przedstawiała jako swoją rzeczywistość, to jedynie iluzja. Nie jest matką dwuletniego Mikołaja. To, co naprawdę kryje się za jej opowieścią, to pasje i sukcesy, które definiują jej prawdziwą tożsamość.

Kaja Mizerek – Praca

Kaja pracuje w klinice Beauty, gdzie jej wiedza i umiejętności czynią ją specjalistką w dziedzinie estetyki. Jej talent do podkreślania piękna, zarówno fizycznego, jak i emocjonalnego, jest źródłem fascynacji i inspiracji. Jest magistrem administracji, co dodatkowo ukazuje jej wszechstronność i determinację.

Kaja Mizerek – Piesek

Jej obecność na Instagramie nie ogranicza się jedynie do opowieści o macierzyństwie. Kaja dzieli się ujęciami ze swoim uroczym pieskiem o imieniu Tosia, co pokazuje jej miłość do zwierząt i troskę o to, co ją otacza.

Kaja Mizerek – Kariera MMA

Udział w „MILFY kontra GOATS” to dla Kaji więcej niż tylko występ w programie. To otwarcie drzwi do dalszej kariery i ekscytujących możliwości. Czy Kaja Mizerek podejmie wyzwanie i pojawi się na scenie MMA, czy może wyznaczy sobie inne cele w swoim dynamicznym życiu?

Kaja Mizerek - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): nieznane

Kaja Mizerek - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Kaja Mizerek - Newsy