fbpx
Bellator 283

Bellator 283 – typy na galę

Spis treści - Bellator 283 – typy na galę

Na tej gali miał się odbyć hitowy pojedynek w wadze lekkiej. Aktualny champion Patricky Pitbull miał zmierzyć się z Sidneyem Outlawem. Niestety, na początku lipca ogłoszono, że Brazylijczyk nie będzie mógł zawalczyć, a main event został usunięty z karty walk Bellator 283. Typy na galę przygotowali nasi redaktorzy.

Nasze typy – Bellator 283

Gala po raz pierwszy odbędzie się w stanie Waszyngton. Gala została zaplanowana na 22 lipca 2022 roku. Pomimo, że z karty walk wypadła hitowa walka, będzie na co popatrzeć podczas piątkowej gali! Jakie są nasze typy na Bellator 283. Tym razem nie zobaczymy żadnego z Polaków, ale i tak będzie to bardzo dobra noc dla fanów MMA.

77,1 kg: Douglas Lima vs. Jason Jackson

Były mistrz wagi półciężkiej podejmie, znajdującego się w gazie Jasona Jacksona. Jamajczyk wygrał swoje ostatnie 5 pojedynków, a Douglas Lima musiał 3 razy z rzędu uznać wyższość przeciwników. 

Nasz typ: zwycięstwo Jason Jackson

70,3 kg: Sidney Outlaw vs. Tofiq Musayev

Bardzo prawdopodobne, że ta walka to będzie niesamowity pokaz grapplingu na wysokim poziomie. Reprezentant Renzo Gracie zmierzy się z Azerem. Faworytem do zwycięstwa wydaje się być zawodnik ze Stanów Zjednoczonych.

Nasz typ: zwycięstwo Sidney Outlaw

70,3 kg: Usman Nurmagomedov vs. Chris Gonzalez

Kuzyn byłego mistrza UFC Khabiba Nurmagomedova po raz kolejny pojawi się na gali Bellator. Tym razem podejmie Amerykanina – Gonzaleza. Walka będzie z całą pewnością na wysokim poziomie. Usman nie przegrał ani razu, a Chris tylko raz.

Nasz typ: zwycięstwo Usman Nurmagomedov

77,1 kg: Lorenz Larkin vs. Mukhamed Berkhamov

Kolejny pojedynek w kategorii półśredniej. Po 6 zwycięstwach z rzędu, Lorenz Larkin podejmie Mukhameda Berkhamova, który jest na fali 12 wygranych z rzędu, lecz jest to jego dopiero druga walka w organizacji Bellator.

Nasz typ: zwycięstwo Lorenz Larkin

120,2 kg: Davion Franklin vs. Marcelo Golm

Pojedynek w wadze ciężkiej może zakończyć się bardzo szybko. Faworytem wydaje się bardziej doświadczony w federacji Bellator Amerykanin Davion Franklin. Aczkolwiek, trenujący na co dzień w American Top Team, Brazylijczyk jest na fali 3 zwycięstw z rzędu.

Nasz typ: zwycięstwo Davion Franklin

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!