fbpx
Wąsu

Wąsu

Zawodnik MMA Wąsu

Biogram

Wąsu - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Wąsu - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Miłosz „Wąsu” Wąsik – kim jest?

Miłosz „Wąsu” Wąsik to polski zawodnik mieszanych sztuk walki, który miał wystąpić na gali The War 5. Urodził się w 2001 roku i ma 22 lata. W MMA zaczynał w 2018 roku, walcząc na amatorskich galach ALMMA. Miłosz „Wąsu” Wąsik mierzy 180 cm wzrostu, przy wadze około 90 kg. Styl w którym czuje się najlepiej to MMA, czyli połączenie wielu różnych sztuk walki. Jest to sport, który wymaga ogromnej kondycji fizycznej i psychicznej, a zawodnicy muszą umieć zarówno uderzać, jak i parterować, a także wykonywać różnego rodzaju dźwignie i duszenia.

Miłosz „Wąsu” Wąsik – osiągnięcia

Jak na razie Miłosz „Wąsu” Wąsik nie zdobył większych osiągnięć w MMA, ale jest to młody zawodnik, który dopiero zaczyna swoją karierę w tej dyscyplinie sportu. W amatorskich walkach zanotował siedem pojedynków, z czego trzy wygrał, a sześć przegrał. W 2019 roku zadebiutował w profesjonalnej federacji Contender Fight Night 2. Mimo że w tej federacji przegrał wszystkie pięć walk, to wciąż jest uważany za perspektywicznego zawodnika w swojej kategorii wagowej.

Miłosz „Wąsu” Wąsik – kariera MMA

Kariera Miłosza „Wąsu” Wąsika w MMA jest jeszcze dość krótka, ale już widać, że to zawodnik, który ma potencjał i ciężko pracuje, aby się rozwijać. Jego pierwsze kroki w MMA stawiał na amatorskich galach ALMMA, gdzie miał okazję zdobyć doświadczenie i poznać rywalizację w klatce.

W 2019 roku zadebiutował w profesjonalnej federacji Contender Fight Night 2. Niestety, jego pięć walk w tej federacji zakończyło się porażkami, ale dla wielu obserwatorów walki, to był tylko krok do przodu, a doświadczenie zdobyte w ringu na pewno mu się przyda.

Miłosz „Wąsu” Wąsik miał wystąpić na gali The War 5, jednak dwukrotnie zrezygnował z pojedynku, co spowodowało, że jego miejsce zajął debiutujący zawodnik Lisek.

Wąsu - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: The War

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Wąsu

Data urodzenia (ile ma lat?): 2001 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Wąsu - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:5

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Wąsu - Newsy