fbpx
gromda 10

GROMDA 10 – typy

Spis treści - GROMDA 10 – typy

Krwawa gala GROMDA powraca już w najbliższy piątek. Karta walk jest naprawdę mocna, a w czwartek zostały wylosowane pary w turnieju GROMDA 10. Poza turniejem finałowym, zobaczymy również trzy super fighty oraz walkę wieczoru pomiędzy Don Diego i Vasylem. Gala odbędzie się 2 września 2022 roku. GROMDA 10 rozpoczyna się o godzinie 20:00 w Gromda Fight Club w Pionkach.

Nasze typy – GROMDA 10

Gala GROMDA dostarcza zawsze dużej liczby emocji, mocnego boksu, a przede wszystkim litrów krwi na ringu. Pojedynki bokserskie na gołe pięści mają coraz więcej fanów w całej Polsce. Nasze typy na GROMDA 10 znajdują się poniżej.

Walka wieczoru GROMDA 10 – typy

Mateusz „DON DIEGO” Kubiszyn vs. Vasyl „VASYL” Halych. Walka wieczoru zapowiada się niezwykle mocno. Kubiszyn wydaje się być faworytem pojedynku, ponieważ jest on niepokonany w walkach na gołe pięści (5 zwycięstw), posiada ogromne doświadczenie w sportach walki, a także wygrał ostatni pojedynek w formule MMA z Denisem Załęckim. Vasyl Halych wygrał GROMDA 3, a także w pojedynku o 100 000 złotych pokonał “Zadymę”. Jest to pierwszy z półfinałów mistrzów. Nasz typ to zwycięstwo Mateusza “DON DIEGO” Kubiszyna 

Super fighty gali GROMDA 10 – typy

Miłosz „WĄSU” Wąsik vs. Sebastian „SCARFACE Skiermański.
Najlżejszy pojedynek na gali GROMDA 10. Super fighty rządzą się swoimi prawami i pomimo tego, że obu zawodników było niezwykle zmotywowanych przed walką – większe szanse na zwycięstwo ma bardziej doświadczony w walkach na gołe pięści Miłosz.
Nasz typ to zwycięstwo Miłosza “WĄSU” Wąsika. 

Liam „Dangerous Davies” Davies vs. Mateusz „NIEDŹWIEDŹ” Kopeć.
Przybysz z Wielkiej Brytanii jest dość anonimowy i nie powinien zaskoczyć doświadczonego wojownika. Kopeć już 4 krotnie stawał do walki w ringu na gołe pięści. Zdecydowanym faworytem wydaje się być zawodnik z Zabrza.
Nasz typ to zwycięstwo Mateusza “NIEDŹWIEDZIA” Kopecia.

John „BIG BAD JOHN” Ferguson vs Marcin „WASYL” Wasilewski.
Doświadczony Polak przywita w ringu zawodnika z Wielkiej Brytanii. Polak jest doświadczony i niezwykle chętny na wygrywanie największych walk w federacji. Wymiana uprzejmości gwarantowana. Polak jest faworytem i do ringu wniesie również 20 kg więcej od rywala.
Nasz typ to zwycięstwo Marcina “WASYLA” Wasilewskiego.

Turniej GROMDA 10 – typy

Arkadiusz „KARABIN” Sauter vs. Denis „ROMUŚ” Romek.
W tym pojedynku zdecydowanym faworytem będzie zawodnik, który w poprzednich walkach zostawił o wiele lepsze wrażenie w ringu.
Nasz typ to zwycięstwo Arkadiusza “KARABINA”Sautera.

Marcin „ŻELO” Żelechowski vs. Jan „TANK” Sulecki.
Jan Sulecki jest o wiele cięższy od swojego przeciwnika. Różnica to ponad 20 kg. Marcin Żelechowski ma większe doświadczenie w MMA, lecz w boksie o wiele skuteczniejszy może okazać się “TANK”.
Nasz typ to zwycięstwo Jana “TANKA” Suleckiego.

Brad „DALTON” Watson vs. Piotr „BUBU” Ćwik.
Obaj zawodnicy wniosą prawie ¼ tony do ringu. Razem ważą aż 245 kilogramów. “BUBU” zrzucił prawie 10 kg od swojej ostatniej potyczki i wydaje się, że jeśli pójdzie to w parze z kondycją i szybkością, powinien on uporać się z zawodnikiem z Wysp Brytyjskich.
Nasz typ to zwycięstwo Piotra “BUBU” Ćwika.

Patryk „GLEBA” Tołkaczewski vs. Krzysztof „KABAN” Mazurkiewicz.
Faworytem do wygrania tego ćwierćfinału, jak i całego turnieju jest oczywiście Patryk. Jest on większy, wyższy, cięższy i bardziej doświadczony. Bardzo mocny kandydat do wygrania całego turniej.
Nasz typ to zwycięstwo Patryka “GLEBY” Tołkaczewskiego.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!