fbpx
Gromda 10 - wyniki

GROMDA 10 – wyniki gal

Spis treści - GROMDA 10 – wyniki gal

Gromda 10 odbyła się w piątek (2 września 2022). Była to jubileuszowa gala w Pionkach. Tym razem, na gali pojawił się tradycyjny turniej, kilka super fightów i pierwszy półfinał z turnieju zwycięzców. Don Diego pokonał Vasyla i udanie wrócił do walk na gołe pięści po pojedynku w MMA (zwyciężył z Denisem Załęckim). Turniej wygrał faworyt, który był świetnie dysponowany i awansował do turniej finałowego. Wyniki gali Gromda 10 przedstawiamy poniżej.

Wyniki gali – GROMDA 10

Krwawe batalie to już znak rozpoznawczy gali Gromda. Na ringu pojawili się niesamowicie charakterni zawodnicy, którzy nie kalkulowali i dawali bardzo mocne walki. Na gali odbyły się różne pojedynki. Poniżej prezentujemy wyniki gali Gromda 10. Zacznijmy od walki wieczoru, na którą czekał każdy fan sztuk walki w kraju nad Wisłą.

Walka wieczoru GROMDA 10 – wynik walki

Mateusz „DON DIEGO” Kubiszyn vs. Vasyl „VASYL” Halych. Bardzo mocny pojedynek. Zarówno jeden, jak i drugi posiadają nietuzinkowe umiejętności i to właśnie to one są głównym czynnikiem wysokich wyników w Gromdzie. Od początku walki, to Don Diego utrzymywał przewagę, był szybszy od Vasyla, a także trafiał częściej. Po 4 rundzie, inicjatywę przejął Ukrainiec, który mocno trafiał Polaka, któremu brakowało prądu. W piątej rundzie (bez limitu czasowego), Don Diego odwrócił losy pojedynku i znokautował trzy razy Ukraińca. Kubiszyn wygrał pojedynek po trzecim knockdownie. 

Zwycięstwo Mateusza “DON DIEGO” Kubiszyna przez TKO – 5 runda.

Super fighty gali GROMDA 10 – wyniki gali

Miłosz „WĄSU” Wąsik vs. Sebastian „SCARFACE Skiermański.
Bardzo szybkie zwycięstwo Sebastiana. Ruszył on z ogromnym impetem na przeciwnika i zasypał go gradem ciosów w narożniku.
Zwycięstwo Sebastiana “Scarface” Skiermańskiego przez KO – 1 runda. 

Liam „Dangerous Davies” Davies vs. Mateusz „NIEDŹWIEDŹ” Kopeć.
W pojedynku od samego początku próbował dominować zawodnik z Zabrza. Duża dominacja potwierdzała tylko każda kolejna runda, aż w czwartej odsłonie po kolejnej kombinacji, Kopeć posłał Anglika na deski.
Zwycięstwo Mateusza “NIEDŹWIEDZIA” Kopecia przez KO – 4 runda.

John „BIG BAD JOHN” Ferguson vs Marcin „WASYL” Wasilewski.
Zdecydowanie cięższy Polak poradził sobie z wyspiarzem. W drugiej rundzie, Anglik wycofał się z walki po kontuzji ręki. Po walce odbyła się jeszcze słowna bitwa pomiędzy dwoma zawodnikami. Na samym końcu podali sobie jednak rękę.
Nasz typ to zwycięstwo Marcina “WASYLA” Wasilewskiego.

Wyniki turnieju GROMDA 10

Arkadiusz „KARABIN” Sauter vs. Denis „ROMUŚ” Romek.
Bardzo mocny pojedynek, w którym na samym końcu dwójka zawodników była już piekielnie zmęczona. Wygrał Karabin przez TKO (kontuzję).
Zwycięstwo Arkadiusza “KARABINA”Sautera przez TKO (kontuzja) – 3 runda.

Marcin „ŻELO” Żelechowski vs. Jan „TANK” Sulecki.
Bardziej doświadczony zawodnik w MMA zwyciężył. Żelo pokonał cięższego rywala w 2 rundzie.
Zwycięstwo Marcina “Żelo” Żelechowskiego przez TKO – 2 runda.

Brad „DALTON” Watson vs. Piotr „BUBU” Ćwik.
Bardzo szybka walka, w której zwyciężył Dalton. Panowie ruszyli z całą siłą i nie zwracali zbyt dużej uwagi na defensywę. Dalton ustrzelił Bubu i to on okazał się zwycięzcą.
Zwycięstwo Brada “Daltona” Watsona przez TKO – 1 runda.

Patryk „GLEBA” Tołkaczewski vs. Krzysztof „KABAN” Mazurkiewicz.
Szybki pojedynek i zdecydowana przewaga Tołkaczewskiego w rindu. Już w pierwszej rundzie, Kaban był liczony trzykrotnie. Po ostatnim upadku, sędzia ringowy zakończył walkę. Gleba w bardzo dobrym stylu awansował do półfinału.
Zwycięstwo Patryka “GLEBY” Tołkaczewskiego przez TKO – 1 runda.

W półfinale mieli zmierzyć się “Karabin” vs. “Żelo”, lecz dwójka zawodników wycofała się z turnieju z powodu kontuzji. Półfinał “Dalton” vs. “Gleba”, automatycznie zyskał rangę finałowego starcia. Pojedynek pomiędzy Polakiem a Anglikiem zakończył się bardzo szybko. Już w pierwszej odsłonie tego pojedynku, Gleba narzucił niezwykle mocne warunki swojego przeciwnikowi. Już po kilku sekundach, Anglik leżał na deskach. Zdołał się podnieść, lecz po chwili leżał na nich z powrotem. Sędzia ringowy przerwał pojedynek, a Patryk Tołkaczewski mógł cieszyć się wygrania turnieju na gali Gromda 10.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!