fbpx
Sławomir Mentzen

Sławomir Mentzen

Zawodnik MMA Sławomir Mentzen

Biogram

Sławomir Mentzen - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Sławomir Mentzen - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Sławomir Mentzen?

Sławomir Jerzy Mentzen, postać o wyjątkowo zróżnicowanej karierze, to polski polityk, przedsiębiorca, doradca podatkowy i doktor nauk ekonomicznych. Jego droga życiowa i zawodowa ukazuje niezwykłą zdolność do osiągania sukcesów w różnych dziedzinach.

Sławomir Mentzen – Wykształcenie

Urodzony 20 listopada 1986 roku w Toruniu, Mentzen zdobył solidne wykształcenie. Absolwent Gimnazjum i Liceum Akademickiego w Toruniu, kontynuował naukę na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika, gdzie ukończył studia ekonomiczne. Jednak to nie koniec jego naukowego ścieżki. W 2015 roku uzyskał stopień doktora nauk ekonomicznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, zwracając uwagę na aspekt długu publicznego i jego optymalizację w świetle ekonomii matematycznej.

Sławomir Mentzen – Biznes

Jednak jego talent i pasje nie ograniczały się tylko do nauki. Rozwijając swoje zainteresowania, wkraczał również w obszar biznesu. W 2010 roku otworzył kantor wymiany walut, stanowiąc wyjątkowy przykład odrodzenia po upadku poprzedniego przedsięwzięcia. Pieniądze zarobione z kantoru zostały zainwestowane w nowe biznesy, otwierając drogę do kolejnych sukcesów. Wspólnie z Karolem Kapicą założył kancelarię Mentzen i Kapica, specjalizującą się w rachunkowości, księgowości i doradztwie podatkowym. Został prezesem zarządu Biura Rachunkowego Amicus oraz wprowadził na rynek kraftowe piwo pod marką Browar Mentzen.

Sławomir Mentzen – Kongres Polskiego Biznesu

Jego wpływ na świat biznesu nie ograniczał się jednak tylko do własnych przedsięwzięć. W 2020 roku objął stanowisko prezesa Kongresu Polskiego Biznesu, organizacji zrzeszającej pracodawców i pracowników, wykazując swoje zaangażowanie we wspieranie gospodarki kraju.

Sławomir Mentzen – KORWiN

Nie mniejsze wrażenie wywarł swoją aktywnością w polityce. Wstępując w 2007 roku do Unii Polityki Realnej, szybko zdobył wpływ, zostając prezesem partyjnego oddziału w Toruniu. Jego polityczne zaangażowanie przerodziło się w działalność w partii KORWiN, gdzie zajmował kluczowe stanowiska i angażował się w rozwijanie programu Dobry rząd.

Sławomir Mentzen – Prezydent Torunia

Jako publicysta „Magna Polonia” i „konserwatyzm.pl” wniósł swój wkład w dyskusje na temat kierunku polityki w kraju. W 2018 roku ubiegał się o stanowisko prezydenta Torunia z własnego komitetu, co dodatkowo podkreśliło jego zaangażowanie na arenie lokalnej.

Sławomir Mentzen – Wybory

Jednak to dopiero rok 2019 przyniósł mu szerszą rozpoznawalność, gdy Konfederacja KORWiN, Braun, Liroy, Narodowcy przyjęła go w swoje szeregi. Był współautorem postulatów ugrupowania i kandydował w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Jego słowa w trakcie kampanii wyborczej wywołały kontrowersje, co podkreślało, że Mentzen nie boi się wypowiadać kontrowersyjnych opinii.

Sławomir Mentzen – TikTok

Sławomir Mentzen stał się nie tylko politykiem, ale także ikoną nowych mediów. Jego obecność na platformie TikTok, gdzie zgromadził miliony wyświetleń, dowodzi, że potrafi dotrzeć do młodszych pokoleń. Podsumowując, Sławomir Mentzen to postać wielowymiarowa, która odnosi sukcesy w sferze nauki, biznesu i polityki. Jego dynamiczny rozwój kariery świadczy o zdolnościach adaptacyjnych i odwadze w podejmowaniu wyzwań.

Sławomir Mentzen - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: brak

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 20 listopada 1986 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Toruń, Polska

Sławomir Mentzen - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Sławomir Mentzen - Newsy