fbpx
Marcel Gawroński

Marcel Gawroński

Zawodnik MMA Marcel Gawroński

Biogram

Marcel Gawroński - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Marcel Gawroński - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Marcel Gawroński?

Marcel Gawroński, zaledwie 16-latek, wkracza na scenę mediów społecznościowych z impetem. Zafascynowany sportami walki i pełen zapału do dzielenia się swoją pasją z innymi, Marcel szybko zyskuje popularność w sieci.

Marcel Gawroński – Początki kariery

Marcel Gawroński to młody chłopak o wielkim sercu dla sportów walki. Jego zainteresowanie tymi dyscyplinami jest widoczne w jego aktywności online. Choć ma zaledwie 16 lat, to już teraz ma imponującą liczbę obserwujących na swoim koncie na Instagramie, gdzie śledzi go 180 tysięcy osób. Na TikToku, pod nazwą użytkownika @gawronek17cm, może pochwalić się jeszcze większą popularnością – ponad pół miliona obserwujących.

Marcel Gawroński – Lexy Chaplin

Marcel Gawroński niedawno stał się bohaterem internetowego wydarzenia, które podbiło serca jego fanów. Podczas gali Clout MMA miał okazję spotkać się z inną internetową gwiazdą, Lexy Chaplin. To spotkanie udokumentowano na zdjęciu, które szybko stało się przebojem sieci. To zdjęcie pobiło polski rekord w liczbie komentarzy w krótkim czasie, zgromadzając niemal 27 tysięcy komentarzy i 100 tysięcy polubień. To dowód na ogromne zaangażowanie i sympatię jego fanów.

Marcel Gawroński – Dziewczyna

Marcel Gawroński pochodzi z Wielkopolski i tam obecnie mieszka. Choć jest młody, skupia się na rozwijaniu swojego wizerunku w mediach społecznościowych. Obecnie nie ma dziewczyny, ponieważ większość jego energii i czasu poświęca na budowanie swojej obecności w internecie. Poza tym jest także miłośnikiem gal freak fightowych, uwielbia podróżować i poznawać nowych ludzi.

Marcel Gawroński – Kariera MMA

Marcel Gawroński to jedna z tych obiecujących młodych postaci, które wykorzystują potencjał mediów społecznościowych, aby dzielić się swoją pasją i przyciągać uwagę fanów. Jego liczba obserwujących rośnie lawinowo, co zagwarantowało mu walkę w federacji Clout MMA. Już niebawem zmierzy się Tonym Chaplinem.

Marcel Gawroński - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Clout MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Gawronek

Data urodzenia (ile ma lat?): 2006 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Marcel Gawroński - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Marcel Gawroński - Newsy