fbpx
Marcel Gawroński

Marcel Gawroński

Zawodnik MMA Marcel Gawroński

Biogram

Marcel Gawroński - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Marcel Gawroński - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Marcel Gawroński?

Marcel Gawroński, zaledwie 16-latek, wkracza na scenę mediów społecznościowych z impetem. Zafascynowany sportami walki i pełen zapału do dzielenia się swoją pasją z innymi, Marcel szybko zyskuje popularność w sieci.

Marcel Gawroński – Początki kariery

Marcel Gawroński to młody chłopak o wielkim sercu dla sportów walki. Jego zainteresowanie tymi dyscyplinami jest widoczne w jego aktywności online. Choć ma zaledwie 16 lat, to już teraz ma imponującą liczbę obserwujących na swoim koncie na Instagramie. Na TikToku, pod nazwą użytkownika @gawronek17cm, może pochwalić się jeszcze większą popularnością – ponad pół miliona obserwujących.

Marcel Gawroński – Lexy Chaplin

Marcel Gawroński niedawno stał się bohaterem internetowego wydarzenia, które podbiło serca jego fanów. Podczas gali Clout MMA miał okazję spotkać się z inną internetową gwiazdą, Lexy Chaplin. To spotkanie udokumentowano na zdjęciu, które szybko stało się przebojem sieci. To zdjęcie pobiło polski rekord w liczbie komentarzy w krótkim czasie, zgromadzając niemal 27 tysięcy komentarzy i 100 tysięcy polubień. To dowód na ogromne zaangażowanie i sympatię jego fanów.

Marcel Gawroński – Dziewczyna

Marcel Gawroński pochodzi z Wielkopolski i tam obecnie mieszka. Choć jest młody, skupia się na rozwijaniu swojego wizerunku w mediach społecznościowych. Obecnie nie ma dziewczyny, ponieważ większość jego energii i czasu poświęca na budowanie swojej obecności w internecie. Poza tym jest także miłośnikiem gal freak fightowych, uwielbia podróżować i poznawać nowych ludzi.

Marcel Gawroński – Kariera MMA

Marcel Gawroński to jedna z tych obiecujących młodych postaci, które wykorzystują potencjał mediów społecznościowych, aby dzielić się swoją pasją i przyciągać uwagę fanów. Jego liczba obserwujących rośnie lawinowo, co zagwarantowało mu walkę w federacji Clout MMA. Już niebawem zmierzy się Tonym Chaplinem.

Marcel Gawroński - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Clout MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Gawronek

Data urodzenia (ile ma lat?): 2006 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Marcel Gawroński - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Marcel Gawroński - Newsy