fbpx
Florian Skorwon - SKKF

Florian Skorwon - SKKF

Zawodnik MMA Florian Skorwon - SKKF

Biogram

Florian Skorwon - SKKF - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Florian Skorwon - SKKF - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Florian Skowron – SKKF?

Florian Skowron, bardziej znany jako SKKF, to jedna z prawdziwych legend polskiego YouTube. Jego kanał pojawił się na platformie już w lipcu 2006 roku, zaledwie rok po jej uruchomieniu. To prawdziwy weteran, który przez lata tworzenia treści zdobył ogromne uznanie i wierną widownię.

SKKF – YouTube

Za tajemniczym skrótem SKKF kryje się Florian Skowron, urodzony w 1988 roku student grafiki. To niezwykle kreatywna osoba, która z pasją tworzy treści na swoim kanale. SKKF prowadzi dwa kanały na YouTube, z których każdy zdobył ogromną popularność. Pierwszy z nich skupia się głównie na grach, takich jak kultowy Minecraft, Worms czy Far Cry. Zyskał on ponad półtora miliona subskrybentów. Na drugim kanale SKKF odsłania kulisy tworzenia swoich filmów i udostępnia archiwalne livestreamy z Twitcha. To tutaj możemy znaleźć takie perełki jak lekcja grania w „Fortnite” z gościnnym udziałem Sylwii Przybysz.

Florian Skowron – Odkrycie Tożsamości

Początkowo tożsamość SKKF była owiana tajemnicą, co wywołało ogromne spekulacje na forach internetowych. Jednak dociekliwi internauci szybko odkryli, że za ekranem kryje się Florian Skowron. Warto dodać, że Florian ma młodszego brata znanego również jako youtuber – Masterczułek.

Florian Skowron – Wiek i Wzrost

Florian Skowron urodził się 26 czerwca 1988 roku, co oznacza, że w 2023 roku skończył 35 lata. Jego wzrost wynosi około 182 cm.

Kim Jest Naprawdę SKKF?

Choć na YouTube i w mediach społecznościowych znamy go jako SKKF, jego prawdziwe imię to Florian Skowron. Niestety, nie posiadamy informacji na temat jego drugiego imienia.

SKKF – Rodzeństwo

Florian Skowron urodził się pod znakiem Raka, co sugeruje, że jest osobą empatyczną i troskliwą. Ma brata, Dezyderego Skowrona, znanego również jako youtuber Dezy. Oboje bracia są zafascynowani światem gier i tworzeniem treści. Na temat życia prywatnego Floriana Skowrona brak dostępnych informacji, więc nie jesteśmy pewni, czy serce popularnego twórcy jest już zajęte.

SKKF – Skąd pochodzi?

Florian Skowron, pochodzi z Zabrza i aktualnie mieszka w województwie mazowieckim, konkretnie w stolicy Polski, Warszawie.

SKKF – Instagram

Na swoim koncie na Instagramie SKKF regularnie dzieli się ciekawymi relacjami i zdjęciami. To miejsce, gdzie zgromadził ponad 300 tysięcy obserwujących, co potwierdza jego status gwiazdy internetu.

Florian Skorwon - SKKF - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: brak

Pseudonim: SKKF

Data urodzenia (ile ma lat?): 26 czerwca 1988 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Florian Skorwon - SKKF - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Florian Skorwon - SKKF - Newsy