fbpx
Dmytro Mytrofanov

Dmytro Mytrofanov

Zawodnik MMA Dmytro Mytrofanov

Biogram

Dmytro Mytrofanov - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Dmytro Mytrofanov - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jesr Dmytro Mytrofanov?

W sercu konkurencyjnego świata zawodowego boksu pojawia się postać, która uosabia wytrwałość, determinację i surowy talent. Dmytro Yuriyovych Mytrofanov, urodzony 8 listopada 1989 roku, to wschodząca gwiazda w średniej wadze w świecie boksu, pochodząca z Ukrainy. Jego podróż od przeciwności losu do świetlanych reflektorów nie tylko podkreśla jego umiejętności w ringu, ale także niezłomny duch, który napędza jego dążenie do doskonałości.

Dmytro Mytrofanov – Biografia

Historia Mytrofanova to nie tylko opowieść o triumfie nad przeciwnościami, ale także o boksie. Jego wczesne życie było naznaczone osobistą stratą, tracąc matkę zaledwie dwa miesiące po urodzeniu. Pozostawiony pod opieką dziadków po tym, jak jego ojciec ponownie się ożenił, życie znów nabrało tragicznego obrotu, gdy dziadkowie odeszli, zanim nawet zaczął chodzić do szkoły. Te wczesne wyzwania ukształtowały fundament jego charakteru, wpajając mu determinację do pokonywania wszelkich przeciwności.

Dmytro Mytrofanov – Kariera sportowa

To w 2001 roku Mytrofanov odkrył swoje powołanie w sporcie boksu. Ta przełomowa decyzja miała nie tylko ukształtować jego przyszłość, ale także scementować go na bokserskiej scenie na Ukrainie. Jego oddanie i ciężka praca przyniosły owoce w 2008 roku, kiedy zdobył swój pierwszy tytuł mistrza kraju. Co niezwykłe, osiągnięcie to nastąpiło tuż po igrzyskach olimpijskich w 2008 roku i nie było częścią selekcji olimpijskiej. Ten wczesny sukces przygotował grunt dla jego przyszłych przedsięwzięć i umocnił jego pozycję jako groźnej siły, z którą trzeba się liczyć.

Dmytro Mytrofanov – Kariera bokserska

Przechodząc do profesjonalnej areny, Mytrofanov zadebiutował 27 października 2017 roku, w pojedynku z amerykańskim bokserem Brandonem Maddoxem. To oznaczało początek jego podróży jako zawodowego boksera, gdzie kontynuował prezentowanie umiejętności i determinacji, które zostały udoskonalone przez lata oddania swojemu rzemiosłu.

Dmytro Mytrofanov – Osiągnięcia

Osiągnięcia Mytrofanova sięgają poza uznanie krajowe. W 2012 roku ponownie zdobył tytuł mistrza Ukrainy, podkreślając swoją konsekwencję i dominację w ringu. Jego podróż obejmowała również udział w Igrzyskach Olimpijskich 2016, co jest dowodem na jego zaangażowanie w osiągnięcie szczytu swojego sportu. Chociaż jego olimpijska podróż była krótka, jego udział ukazywał jego determinację do sprawdzenia swoich sił w konfrontacji z najlepszymi na świecie.

Dmytro Mytrofanov - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: WBO, IBO, IBF, WBA

Styl bazowy: Boks

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1989.11.08

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Ukraina

Dmytro Mytrofanov - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:13

L:1

D:1

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Dmytro Mytrofanov - Newsy