fbpx
krzysztof bosak mma

Krzysztof Bosak

Zawodnik MMA Krzysztof Bosak

Biogram

Krzysztof Bosak - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Krzysztof Bosak - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Krzysztof Bosak – biografia

Krzysztof Bosak urodził się 13 czerwca 1982 roku w Zielonej Górze. Jest polskim politykiem, dziennikarzem oraz byłym tancerzem (epizod w Tańcu z Gwiazdami). Znany jest przede wszystkim ze swoich skrajnie prawicowych poglądów oraz udziału w licznych protestach i manifestacjach.

Krzysztof Bosak – kariera polityczna

Krzysztof Bosak rozpoczął swoją karierę polityczną w 2001 roku, w wieku 19 lat, gdy został członkiem Ligi Polskich Rodzin (LPR). W 2005 roku został wybrany do Sejmu RP z listy LPR. Po rozpadzie partii w 2007 roku, Bosak dołączył do partii Wolność i Prawo, a następnie do Ruchu Narodowego (RN), którego jest jednym z liderów. W 2019 roku Bosak startował w wyborach prezydenckich z ramienia Konfederacji, uzyskując ponad 6% poparcia.

Krzysztof Bosak – walka polityczna

Krzysztof Bosak jest znany ze swoich skrajnych poglądów oraz walki politycznej przeciwko uchodźcom, LGBT, UE oraz feminizmowi. Bosak wielokrotnie brał udział w manifestacjach i protestach organizowanych przez skrajną prawicę w Polsce, m.in. w marszach Niepodległości.

Krzysztof Bosak – sukcesy sportowe

Krzysztof Bosak jest również znany ze swoich sukcesów sportowych. W młodości trenował akrobatykę sportową oraz windsurfing. Był także instruktorem żeglarskim.

Krzysztof Bosak – Taniec z Gwiazdami

Krzysztof Bosak wziął udział w programie telewizyjnym Taniec z Gwiazdami w 2007 roku. Wraz ze swoją partnerką, Kamilą Kajak, tańczył różne style, w tym tango, cha-cha i jive. Bosak został wyeliminowany z programu w piątym odcinku.

Krzysztof Bosak a sztuki walki

Krzysztof Bosak jak do tej pory nie miał większej styczności ze sztukami walki poza medialnymi plotkami. Niegdyś był on sondowany przez Andrzeja Wasielewskiego do stoczenia pojedynku Freak Fight. Dodatkowo był on typowany do walki z Jasiem Kapelą podczas Prime MMA.

Krzysztof Bosak - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Konfederacja

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Prymus

Data urodzenia (ile ma lat?): 13.06.1982

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Zielona Góra

Krzysztof Bosak - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Krzysztof Bosak - Newsy