fbpx
Marcin Różalski wyklucza udział w galach freakowych

Marcin Różalski wyklucza udział w galach freakowych

Spis treści - Marcin Różalski wyklucza udział w galach freakowych

Różalski, znany polski zawodnik MMA, postanowił wydać jasny apel do właścicieli organizacji freak fightowych, aby zaprzestali przesyłania mu ofert. Różalski, znany także jako „Różal”, był jednym z pierwszych sportowców, którzy poparli projekt FAME MMA. Jednocześnie krytykował niektóre aspekty konferencji związanych z tą organizacją, takie jak inscenizowanie kontrowersji i awantur w celu zwiększenia zainteresowania galami i pojedynkami. Były zawodnik KSW wielokrotnie otrzymywał oferty od różnych federacji, jednak nigdy ich nie rozważał. Teraz opublikował nagranie na swoich mediach społecznościowych, w którym wyjaśnił, że mógłby przyjąć propozycję jedynie wtedy, gdyby cała rozpiska walki miała charakter sportowy. Jednak takie wydarzenia prawdopodobnie nigdy się nie zdarzą, dlatego „Różal” wykluczył swoje uczestnictwo w tego typu galach. Zwrócił się także do właścicieli federacji, prosząc ich o zaprzestanie wysyłania mu ofert.

„Zwracam się do właścicieli tych federacji. Nie składajcie mi żadnych ofert, ponieważ nigdy nie zawalczę na gali freakowej z żadnymi freakami, żadnymi popieleńcami, wywrotowcami czy zjemi ku*a mózgowymi. Jeżeli kiedykolwiek miałbym zawalczyć na gali freakowej, to musiałaby być tam tylko rozpiska walk sportowych. Biorąc pod uwagę, że takiej rozpiski nie będzie, ja nie będę dyktował nikomu warunków, a odpowiedź jest jasna.”

Skąd decyzja Różala o odrzuceniu walk freakowych?

Decyzja Różalskiego jest wyrazem jego postawy i podejścia do zawodów sportowych. Walki freakowe mają swoje miejsce w świecie mieszanych sztuk walki i cieszą się dużą popularnością. Różalski konsekwentnie trzyma się swojego podejścia, skupiając się na walkach sportowych i etycznym podejściu do zawodów. Jego apel do federacji freakowych ma na celu podkreślenie, że nie jest zainteresowany udziałem w tego rodzaju wydarzeniach. Chce, aby federacje skoncentrowały się na organizacji walk, które mają charakter sportowy i są zgodne z zasadami fair play. Różalski przekonuje, że freakowe gale są przeznaczone dla innej grupy zawodników, którzy preferują bardziej widowiskowe i spektakularne elementy. Apel Różalskiego do federacji freakowych jest również ważnym sygnałem dla fanów mieszanych sztuk walki. Przypomina on, że warto cenić walki sportowe, które są wynikiem ciężkiej pracy, talentu i profesjonalizmu. Jako ikona sportu Różalski wskazuje, że nie zawsze popularność czy widowiskowość powinny być najważniejsze.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!