fbpx
bellator 283 wyniki

Bellator 283 – wyniki walk

Spis treści - Bellator 283 – wyniki walk

W ten weekend odbyło się naprawdę wiele ciekawych gal. KSW 72, UFC w Londynie, Cage Warriors, ale takżę Bellator 283. Wyniki walk tej gali przedstawiamy poniżej. Nie brakowało pięknych nokautów, brutalnych kopnięć i ciosów, a także fantastycznych poddań. 

Wyniki – Bellator 283

Wyniki gali Bellator 283 były naprawdę zaskakujące. Gala zorganizowana w stanie Washington była niesamowicie efektowna. W samej karcie głównej mogliśmy zobaczyć nokaut po 27 sekundach, niesamowite duszenie ze stójki, czy naprawdę mocny 25 – minutowy bój w walce wieczoru.

77,1 kg: Douglas Lima vs. Jason Jackson

Jamajczyk bez problemu rozprawił się z byłym mistrzem tej kategorii wagowej. Jackson wygrał wszystkie pięć rund stosunkiem 10-9. Douglas Lima przestrzelił również z wagą, Jackson walczył bardzo bezpiecznie, sprowadzając pojedynek do parteru, tym samym, nie pozwalając rozwinąć skrzydeł w stójce Brazylijczykowi.

Zwycięstwo Jason Jackson przez jednogłośną decyzję sędziów (50-45, 50-45, 50-45)

70,3 kg: Sidney Outlaw vs. Tofiq Musayev

Zaledwie 27 sekund wystarczyło, aby Azer pokazał całemu światu, że nie przez przypadek jest byłym mistrzem japońskiej federacji RIZIN. Niesamowite ciosy spowodowały, że Sidney zatańczył na macie, drugi cios zakończył wszystko. Niesamowity debiut Musayeva!

Zwycięstwo Tofiq Musayev przez KO – 1 runda

70,3 kg: Usman Nurmagomedov vs. Chris Gonzalez

Khabib Nurmagomedov może być zadowolony z kolejnego zwycięstwa swojego kuzyna Usmana. Zawodnik z Rosji już w pierwszej rundzie złapał duszenie gilotynowe ze stójki, nie odpuścił go do samego końca, zmuszając przeciwnika do klepania. Bardzo dobra technika zakończyła ten pojedynek już w 1 rundzie pojedynku.

Zwycięstwo Usman Nurmagomedov przez poddanie (duszenie gilotynowe) – 1 runda

77,1 kg: Lorenz Larkin vs. Mukhamed Berkhamov

Lorenz Larkin uderzył łokciem w tył głowy Rosjanina. Po tym uderzeniu, Mukhamed nie mógł chodzić, ani stać. Walka została uznana za no contest przez nieumyślny faul.

Walka zakończona wynikiem No Contest – nieumyślny faul

120,2 kg: Davion Franklin vs. Marcelo Golm

Marcelo Golm poddaje Daviona Franklina 24 sekundy przed końcem trzeciej rundy. Grad ciosów pozwolił zająć plecy zawodnika i zapiąć popularne Rear Naked Choke. 

Zwycięstwo Marcelo Golm przez poddanie (RNC) – 3 runda

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!