fbpx
Adrian Polak na gali AlkoMaster

Adrian Polak na gali AlkoMaster

Spis treści - Adrian Polak na gali AlkoMaster

Adrian Polak, były mistrz Fame MMA, przygotowuje się do niezwykłego występu. Znany i utytułowany zawodnik weźmie udział w Main Evencie drugiej gali AlkoMaster. To niespodziewane wyzwanie dla Polaka, który wcześniej zdobył pas mistrzowski w federacji Fame MMA. Federacja AlkoMaster, jak sama nazwa wskazuje, jest niezwykła i nietypowa. Jej główną cechą jest rywalizacja w piciu alkoholu. Zawodnicy, oprócz walki w klatce, mają również do wykonania zadanie związane z konsumpcją napojów alkoholowych.

Adrian Polak – nowe wyzwanie

Adrian Polak, który w przeszłości święcił triumfy w Fame MMA, postanowił podjąć nowe wyzwanie i spróbować swoich sił w AlkoMaster. Ta decyzja z pewnością zaskoczyła wielu fanów i ekspertów sportów walki. Polak, znany z determinacji i umiejętności w klatce, będzie musiał stawić czoła nietypowym warunkom rywalizacji. Jego przeciwnicy na gali AlkoMaster również będą doświadczeni i utalentowani. Jednak oprócz umiejętności technicznych, będą musieli sprostać również wymogom związanym z piciem alkoholu. Ta nietypowa formuła gali stawia przed uczestnikami dodatkowe wyzwania i sprawia, że zmagania stają się jeszcze ciekawsze.

Boxdel o występie Polaka na gali AlkoMaster

Podczas ostatnich Aferek, Boxdel wypowiedział się na temat występu Adriana Polaka w nowej federacji. Zaznaczył, że jest to duży błąd ze strony Adriana i nie powinien przystawać na taką propozycję. Według włodarza federacji Fame MMA, nie jest to najlepszy krok wizerunkowy w jego karierze.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!