fbpx
Natsu i Lexy o swojej walce

Natsu i Lexy o swojej walce

Spis treści - Natsu i Lexy o swojej walce

Lexy podczas swojego filmu powiedziała, że czuje dużą niechęć ze strony Natalii i wydaje jej się, że jest do niej bardzo źle nastawiona. Lexy powiedziała, że podczas ich ostatniego spotkania Natsu spojrzała się na nią, jakby chciała ją zabić. Między dziewczynami nareszcie pojawiły się prawdziwe emocje, których brakowało w poprzednich walkach. Wiele osób zarzucało rywalką, że panele z ich udziałem są bardzo nudne i nic się na nich nie dzieje. Lexy podczas filmu powiedziała, że spotkała się z komentarzami, że jest to walka o jej byłego, a Natalii obecnego partnera, czyli Marcina Dubiela. Zawodniczka jednak dementuje te plotki i zaznacza, że Marcin nie ma z tym nic wspólnego.

Walka o pas mistrzowski

Okazuje się, że Lexy i Natsu stoczą walkę o pas mistrzowski federacji High League. Lexy sama zaznacza, że walka o pas jest śmieszna, ponieważ Natalia ma na swoim koncie tylko jedną stoczoną walkę, a Chaplin dwie.

Natalia w odpowiedzi na film Lexy

Natalia powiedziała na swoim filmie, że podchodzi do tej walki bardzo niechętnie, ponieważ nie jest na nią gotowa ze strony mentalnej. Natsu na filmiku zaznaczyła, że absolutnie nie jest bojowo nastawiona do Lexy, sama mówi, że podczas ich ostatniego spotkania, uśmiechnęła się i pomachała w stronę swojej obecnej przeciwniczki, a ta nawet jej odmachała. Natalia powiedziała, że po wszystkich wydarzeniach, które je poróżniły ma do Lexy bardzo neutralny stosunek i nie wie, o co jej chodzi.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!