fbpx
Bagieta daje ultimatum federacji Prime MMA!

Bagieta daje ultimatum federacji Prime MMA!

Spis treści - Bagieta daje ultimatum federacji Prime MMA!

Pierwsza konferencja przed galą PRIME 5 już za nami, a jednym z najbardziej oczekiwanych starć jest pojedynek pomiędzy Michałem „Bagietą” Gorzelańczykiem a Jasiem Kapelą, który będzie również co-main eventem nadchodzącego wydarzenia. W wywiadzie udzielonym dla kanału TVreklama, Gorzelańczyk wydał oficjalne oświadczenie dotyczące swojego przyszłego oponenta. Bagieta oznajmił, że jeśli Jaś Kapela zdecyduje się pozostać w federacji Prime MMA po ich walce na piątej edycji gali, to sam zakończy swoją przygodę z tą organizacją. Dodatkowo, wyraził swoje rozczarowanie, sugerując, że może przenieść się do konkurencyjnej federacji lub nawet zakończyć swoją freak fightową karierę.

„Jeśli Kapela zostanie w tej federacji, to ja odchodzę z tej federacji! Tyle, kuwa, tyle, tyle! Jeśli, kuwa, śmieć zostanie, kuwa, w tej federacji, ja odchodzę z tej federacji i nie będę już w tej federacji. Pójdę sobie, kuwa, do innej, albo po prostu zakończę, ku*wa, karierę.”

Bagieta w federacji Fame MMA?

Gdy Bagieta został zapytany o swoje ewentualne zainteresowanie przystąpieniem do federacji Fame MMA, odpowiedział, że będzie czekać na oferty. Jednak niedługo potem wyraził swoje stanowisko, że po walce z Jasiem nie chce mieć z nim już nic wspólnego:

„Nie wiem, zobaczymy, może będą jakieś inne oferty. Po prostu mam już dosyć tego, ku*wa, człowieka […] Ja już po tej walce kończę z tym człowiekiem.”

Decyzja Bagiety o opuszczeniu federacji Prime MMA w przypadku pozostania Kapeli może oznaczać duże zmiany dla obu zawodników. Bagieta, znany z kontrowersyjnych wypowiedzi i charakterystycznego stylu walki, może zwrócić uwagę innych organizacji, które będą zainteresowane podpisaniem kontraktu z doświadczonym wojownikiem. Z kolei Kapela będzie musiał stawić czoła konsekwencjom tej decyzji i zastanowić się nad swoją przyszłością w Prime MMA. Pozostaje nam czekać na piątą edycję gali PRIME i śledzić, jak rozwiną się wydarzenia po walce pomiędzy Bagietą a Kapelą. Czy federacja zdecyduje się pozostać Kapelę w federacji, ryzykując utratę jednego z najbardziej znanych i kontrowersyjnych zawodników? Tego dowiemy się już niebawem.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!