fbpx
Wiktoria Czyżewska

Wiktoria Czyżewska

Zawodnik MMA Wiktoria Czyżewska

Biogram

Wiktoria Czyżewska - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Wiktoria Czyżewska - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Wiktoria Czyżewska?

Wiktoria Czyżewska, młoda i utalentowana sportowa gwiazda, staje się coraz bardziej rozpoznawalna w światku mieszanych sztuk walki w Polsce. Jej niezwykłe umiejętności i determinacja przyciągają uwagę fanów oraz ekspertów, a jej imponujące sukcesy na arenie sportowej budzą podziw i szacunek.

Wiktoria Czyżewska – początki kariery

Początki jej kariery sportowej sięgają czasów Akademii Małego Wojownika w Brawlerze Końskie, gdzie rozpoczęła swoją przygodę ze sportem, trenując boks oraz karate. Już w młodym wieku osiągnęła sukcesy, zdobywając mistrzostwo Europy w kategorii kadetek. Następnie przeniosła swoje umiejętności do kickboxingu, gdzie również odnosiła spektakularne zwycięstwa, sięgając po Puchar Świata oraz mistrzostwo Polski aż sześć razy.

Wiktoria Czyżewska – trener

Wkrótce potem zdecydowała się na nowe wyzwanie – MMA. Pod okiem trenera Marcina Kija rozpoczęła treningi i szybko okazało się, że ma talent do tej dyscypliny. Szybko zdobyła uznanie, zarówno wśród trenerów, jak i kolegów z ringu.

Wiktoria Czyżewska – KSW

Jej debiut w profesjonalnym MMA nie mógł być bardziej udany. Podczas gali KSW, w wieku zaledwie 19 lat, pokazała swoje umiejętności i determinację, pokonując swoją przeciwniczkę z Ukrainy, Oleksandrę Karasewą, już po 70 sekundach pojedynku. To było zwycięstwo, które z pewnością zyskało jej uznanie w oczach kibiców i ekspertów MMA.

Wiktoria Czyżewska – matura

Nie tylko sportowe sukcesy zdobią Wiktorię – niedawno ukończyła maturę, osiągając maksymalny wynik na egzaminie ustnym z języka polskiego. Jej determinacja i zdolności nie tylko w sporcie, ale także w edukacji, pokazują, że jest to zawodniczka, która potrafi łączyć sukcesy na różnych płaszczyznach życia.

Wiktoria Czyżewska

Wiktoria Czyżewska to bez wątpienia jedna z najbardziej obiecujących i perspektywicznych zawodniczek w polskim MMA. Jej talenty, umiejętności oraz ambicja sprawiają, że może ona być prawdziwą nadzieją tej dyscypliny sportu w Polsce. Czas pokaże, ale na pewno warto śledzić jej kolejne kroki na sportowej ścieżce sukcesu.

Wiktoria Czyżewska - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 2004.02.02

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Wiktoria Czyżewska - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:3

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Wiktoria Czyżewska - Newsy