fbpx
Wiktoria Czyżewska kontra Petra Částková - Starcie Pań na Gali KSW 91

Wiktoria Czyżewska kontra Petra Částková – Starcie Pań na Gali KSW 91

Spis treści - Wiktoria Czyżewska kontra Petra Částková – Starcie Pań na Gali KSW 91

Nadchodząca gala KSW 91 w Libercu obiecuje nie tylko wstrząsające starcia, ale także starcie pań, które dodaje jeszcze większego smaku temu wydarzeniu. W głównej roli pojawi się utalentowana 19-letnia Wiktoria Czyżewska, która stanie naprzeciwko doświadczonej Czeszki, Petry Částkovej w emocjonującej konfrontacji w wadze muszej.

Kim są zawodniczki kobiecego starcia na KSW 91?

Wiktoria Czyżewska, debiutując w KSW podczas gali XTB KSW 77 w grudniu 2022 roku, szybko zdobyła uznanie fanów. Jej błyskawiczny nokaut nad Oleksandrą Karasevą zwiastował obiecującą karierę w oktagonie. Młoda Polka zanotowała drugie imponujące zwycięstwo przez nokaut, zanim musiała zmierzyć się z pierwszą porażką w starciu z Sandrą Succar. Przed wejściem do profesjonalnego MMA, Czyżewska odnosiła sukcesy w sporcie amatorskim. Zdobyła tytuł mistrzyni Polski i Europy Amatorskiej Ligi MMA oraz tytuł mistrzyni Polski w kickboxingu. Przeciwnikiem Czyżewskiej będzie Petra Částková, doświadczona zawodniczka, której przygoda z zawodowym MMA rozpoczęła się w 2015 roku. Stoczyła dotychczas dwanaście pojedynków, z których sześć zakończyła zwycięstwem. Částková zdobywała doświadczenie walcząc w różnych krajach, w tym w Polsce, Czechach, Niemczech, na Węgrzech i w Anglii. Jej debiut w KSW miał miejsce w 2022 roku, gdzie stoczyła dwa pojedynki, doznając dwóch porażek. Teraz Czeszka, po drugim starcie w KSW, pragnie odwrócić losy na swoją korzyść.

Wiktoria Czyżewska kontra Petra Částková – gdzie i kiedy?

Walka Czyżewska vs. Částková na KSW 91 obiecuje intensywne emocje, będąc starciem młodej nadziei a doświadczonej weteranki. Data 17 lutego w hali Home Credit Arena z pewnością zapisze się w historii jako moment, w którym dwie utalentowane zawodniczki zmierzą się w jednym z najważniejszych starć wieczoru. Fanów mieszanych sztuk walki czeka niezwykle ekscytujący wieczór, a wynik tej konfrontacji jest jednym z najbardziej oczekiwanych zagadnień tego wydarzenia.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!