fbpx
Oskar Szczepaniak

Oskar Szczepaniak

Zawodnik MMA Oskar Szczepaniak

Biogram

Oskar Szczepaniak - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Oskar Szczepaniak - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Oskar Szczepaniak?

Oskar Szczepaniak, zaledwie 24-letni reprezentant Berserkers Team z Szczecina. To obecnie jedno z największych młodych imion w polskim MMA. Jego imponujący rekord na szczeblu amatorskim wynoszący 36 zwycięstw i zaledwie 2 porażki przyciągnął uwagę organizacji KSW. Informacja o podpisaniu kontraktu została potwierdzona zarówno przez samą organizację, jak i zawodnika na mediach społecznościowych.

Oskar Szczepaniak – Walki Amatorskie

Oskar Szczepaniak to nie tylko utalentowany zawodnik MMA, ale także wyjątkowo doświadczony na poziomie amatorskim. Jego rekord 36-2 na tym etapie kariery mówi sam za siebie. To dowód na nie tylko ogromny potencjał, ale również wieloletnie poświęcenie i ciężką pracę.

Oskar Szczepaniak – Berserkers Team

W przygotowaniach do swoich walk Szczepaniak może liczyć na wsparcie i wiedzę doświadczonych zawodników i trenerów z Berserkers Team. W tej szkole trenują m.in. takie polskie MMA-gwiazdy jak Michał Materla, Tomasz Narkun, Mateusz Rębecki czy Łukasz Sudolski. To środowisko jest doskonałym miejscem dla młodego Szczepaniaka do rozwijania swoich umiejętności i zdobywania doświadczenia.

Oskar Szczepaniak – KSW

Szczepaniak zadebiutował w KSW podczas gali KSW 67, gdzie mierzył się z Yannem Liasse. Choć walka nie zakończyła się jego zwycięstwem, to pokazała, że młody Polak ma potencjał, który może być wykorzystany w jednej z największych organizacji MMA na świecie.

Oskar Szczepaniak – Sukcesy

Po debiucie w KSW, Szczepaniak wziął udział w pojedynkach na innych galach, gdzie zanotował zwycięstwa, w tym jedno nokautem w pierwszej rundzie. Po tych sukcesach powrócił do KSW i wygrał swoje ostatnie starcie jednogłośnie na punkty.

Oskar Szczepaniak – Umiejętności

Oskar Szczepaniak jest przykładem młodego talentu, który pracuje nad swoim rozwojem na każdym etapie swojej kariery. Jego rekord i umiejętności świadczą o obiecującej przyszłości w świecie MMA. Jego debiut w KSW to wielki krok w karierze, ale z pewnością nie ostatni, gdyż młody zawodnik ma wiele do zaoferowania światowemu MMA.

Oskar Szczepaniak - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1999.07.29

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Oskar Szczepaniak - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:6

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Oskar Szczepaniak - Newsy