fbpx
Mansur Abdurzakov

Mansur Abdurzakov

Zawodnik MMA Mansur Abdurzakov

Biogram

Mansur Abdurzakov - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Mansur Abdurzakov - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Mansur Abdurzakov – kariera MMA

Mansur Abdurzakov to polsko-czeczeński zawodnik MMA, który rozpoczął swoją karierę w 2017 roku. Początkowo walczył dla różnych organizacji, zdobywając doświadczenie i umiejętności. W swojej karierze MMA ma na koncie zarówno zwycięstwa, jak i porażki.

Mansur Abdurzakov – FEN

W 2020 roku Mansur Abdurzakov podpisał kontrakt z organizacją Fight Exclusive Night (FEN) i zadebiutował w walce z doświadczonym zawodnikiem MMA. Pomimo porażki w swoim pierwszym występie dla FEN, Abdurzakov szybko wrócił na zwycięską ścieżkę, zdobywając kilka kolejnych zwycięstw dla organizacji i zapewniając sobie miejsce w czołówce wagi półśredniej.

Mansur Abdurzakov – styl walki

Mansur Abdurzakov to zawodnik, który w swoim stylu walki łączy techniczne aspekty walki z mocnymi uderzeniami i grapplingiem. Jego walki są zawsze bardzo dynamiczne i pełne akcji, co sprawia, że jest on jednym z najbardziej widowiskowych zawodników MMA. Abdurzakov ceni sobie swoją umiejętność walki w stójce i często wykorzystuje swoje umiejętności bokserskie i karate, aby przeważać w wymianach uderzeń. Jednocześnie jest on także bardzo skutecznym grapplerem, który potrafi skutecznie wykorzystywać swoje umiejętności w parterze, aby kontrolować przeciwnika i szukać szansy na poddanie.

Mansur Abdurzakov - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: FEN

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Borz

Data urodzenia (ile ma lat?): 1999 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Mansur Abdurzakov - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:10

L:4

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Mansur Abdurzakov - Newsy