fbpx
Mamed Khalidov o potencjalnej walce z Adamkiem na FAME MMA!

Nowe szczegóły dotyczące potencjalnej walki Khalidova z Adamkiem! [AKTUALIZACJA]

Spis treści - Nowe szczegóły dotyczące potencjalnej walki Khalidova z Adamkiem! [AKTUALIZACJA]

W chwili ogłoszenia chęci walki przez Khalidova, wielu prominentnych zawodników zgłosiło swoją gotowość do stanięcia naprzeciwko niego w ringu. Grono to zasilił mistrz UFC Jan Błachowicz, legenda boksu i kickboxingu Adamek oraz były mistrz świata w boksie Diablo. W jednym z ostatnich wywiadów, Khalidov ujawnił, że federacja KSW była zainteresowana zorganizowaniem jego pojedynku z Adamkiem. Ostatecznie Adamek wybrał jednak inną ścieżkę, dołączając do popularnej organizacji Fame MMA, gdzie również przyciągnął ogromne zainteresowanie.

KSW przygotowuje się do debiutanckiej walki Khalidova

Jednak jak się okazuje wciąż istnieje szansa na to, by obaj weterani sportów walki stanęli przeciwko siebie. Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW, podczas rozmowy z Arturem Mazurem, wskazał, że ta walka wciąż nie jest wykluczona. Lewandowski zauważył, że Adamek, który przez większość swojej kariery poświęcił sportowi, powinien wziąć pod uwagę pełen zakres możliwości, jaki oferuje mu świat sportów walki. Wyraził zdziwienie, że Adamek podjął tak szybką decyzję o dołączeniu do Fame MMA. Jednak, zgodnie z jego słowami, obecne wydarzenia w świecie sportów walki w Polsce sugerują, że temat walki z jest nadal aktualny i może dojść do jego realizacji. Martin Lewandowski zaznaczył także, że KSW rozpoczęło prace nad przygotowaniem debiutanckiej walki bokserskiej dla Khalidova. Obecnie organizacja rozważa różne opcje co do potencjalnych rywali dla 43-letniego Mameda.

Mamed Khalidov o potencjalnej walce z Adamkiem na FAME MMA!

Wielkie emocje i wiele spekulacji wokół potencjalnego pojedynku pomiędzy Mamedem Khalidovem a Tomaszem Adamkiem. Jednak wydaje się, że legendarny zawodnik MMA wyjaśnił tę kwestię swoim ostatnim wpisem na mediach społecznościowych. Ostatnie tygodnie obiegły wieści o tym, że Khalidov, dwukrotny mistrz KSW, rozważa wejście na nowe tory i chce walki w boksie. Pojawiło się wiele propozycji od potencjalnych rywali, w tym od takich sław jak Jan Błachowicz. Pojawiły się także informacje, że potencjalnym przeciwnikiem Mameda będzie znany pięściarz, Tomasz Adamek. Sam Adamek potwierdził te doniesienia, mówiąc, że umowy kontraktowe są już w trakcie negocjacji, i jest otwarty na ten pojedynek.

Khalidov dementuje plotki o potencjalnej walce w Fame MMA!

Niespodziewanie podczas ostatniej gali FAME, Tomasz Adamek został zaproszony do klatki. Okazało się, że podpisał kontrakt z tą federacją i zaplanowano dla niego dwa pojedynki. Ten ruch wzbudził wiele kontrowersji wśród kibiców, którzy nie byli jednomyślni w swoich reakcjach. Większość fanów spodziewała się, że rywalem Adama będzie Mamed Khalidov, o czym mówiło się od pewnego czasu. Jednak Khalidov zaskoczył wszystkich swoim ostatnim wpisem na Instagramie. Co było jednoznacznym potwierdzeniem, że Mamed Khalidov nie zamierza opuszczać KSW i nie planuje walki z Tomaszem Adamkiem w FAME.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!