fbpx
Agnieszka Bobek

Agnieszka Bobek

Zawodnik MMA Agnieszka Bobek

Biogram

Agnieszka Bobek - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Agnieszka Bobek - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Agnieszka Bobek – kim jest?

Agnieszka to osoba o wielu zainteresowaniach i nie boi się przekraczać granic. Uwielbia grać w siatkówkę i w wolnym czasie często wyjeżdża spontanicznie w różne miejsca, aby przełamywać swoje bariery i poznawać nowych ludzi. Agnieszka ma również bogate doświadczenie zawodowe. Ukończyła studia na kierunku angielski w biznesie i przez pewien czas pracowała w logistyce, zajmując się przyjmowaniem i odprawą samochodów ciężarowych.

Agnieszka Bobek – program Goats

Agnieszka Bobek to jedna z uczestniczek programu Goats, który polegał na tym, że zawodnik Fame MMA, czyli Kacper Błoński, wybiera partnerkę z którą chce pójść na randkę. Agnieszka podczas eliminacji zwróciła uwagę Kacpra swoimi wdziękami, a szczególnie mocnym argumentem były jej piersi. Po udziale w programie Goats Agnieszka zyskała większą popularność i zainteresowanie mediów.

Agnieszka Bobek – dalsze losy

Po udziale w programie Goats Agnieszka kontynuuje swoje zainteresowania sportowe i angażuje się w treningi MMA. Jednak nie rezygnuje również z innych pasji, takich jak siatkówka czy podróże. Z pewnością nie będzie jej brakowało okazji do przełamywania swoich barier i realizacji swoich marzeń.

Agnieszka Bobek – kariera MMA

Z pewnością program otworzył jej nowe drzwi, także w kontekście kariery sportowej. Ostatnio Agnieszka złapała zajawkę na MMA i zaczyna trenować. Kto wie, może dzięki programowi Goats, Agnieszka dostanie szansę do walki w jakiejś federacji freak fightowej lub zwróci uwagę innych organizacji MMA. Mimo że Agnieszka nie ma jeszcze na swoim koncie żadnej oficjalnej walki MMA, to z pewnością program Goats otworzył jej drzwi do szerszej kariery. Biorąc pod uwagę jej determinację i chęć do pokonywania własnych słabości, Agnieszka może osiągnąć wiele w tej dziedzinie.

Agnieszka Bobek - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: agv.b

Data urodzenia (ile ma lat?): 2000 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Śląsk

Agnieszka Bobek - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Agnieszka Bobek - Newsy