fbpx
Daro Lew Khabib vs. Bagieta Conor McGregor?!

Walka Daro Lew Khabib vs. Bagieta Conor McGregor – Daro Lew wyzywa rywala do walki!

Spis treści - Walka Daro Lew Khabib vs. Bagieta Conor McGregor – Daro Lew wyzywa rywala do walki!

Freak fighty, które zdają się zdobywać coraz większą popularność, skrywają w sobie niespodzianki i nietypowe zestawienia. Jednym z takich pomysłów jest walka Daro Lew kontra Bagieta, która zdaje się być marzeniem samego Daro Lewa. Dariusz, znany pod pseudonimem Daro Lew, obserwując ostatnią galę Prime 6: Premium, nie mógł przejść obojętnie obok występu Bagiety 2.0. Bagieta w jednej ze swoich walk pojawił się w stylu Conora McGregora. Naśladował nie tylko jego styl walki, ale także gesty i wyjście do klatki. Zresztą walkę tę wygrał, pokonując Tomasza Olejnika przez poddanie.

Potencjalna walka Daro Lwa z Bagietą!

Daro Lew zainspirowany występem Bagiety postanowił wyjść z propozycją walki, która zdaniem wielu, w tym Kaźmierczuka, miałaby potencjał stać się swoistym pojedynkiem na wzór konfrontacji Khabiba Nurmagomedova z Conor McGregorem. Na swoim profilu na portalu społecznościowym Daro Lew zaproponował starcie z Bagietą, pisząc:

„Daro Lew Khabib vs Bagieta Conor McGregor, kto wie, może kiedyś się to wydarzy?”.

Niewątpliwie jest to pomysł, który wywołuje duże emocje wśród fanów freak fightów. Walka Bagieta vs. Daro Lew miałaby swój niepowtarzalny charakter. Łącząc stylizacje i zachowanie Conora McGregora z agresją i determinacją Khabiba można spodziewać się ciekawego widowiska. Jednak trzeba pamiętać, że na realizację tego pojedynku wpłynęłoby wiele czynników, w tym chęć obu zawodników i potencjalnych organizatorów. Jednocześnie Daro Lew ostrzegł Bagietę przed ewentualnymi kontuzjami, zachowując sportową rywalizację i zdrowy dystans do sytuacji: „Oj oj Bagieta, nie rób tak nigdy, bo ch**j z naszej walki!”.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!