fbpx
Sensacyjne Aresztowanie Zawodnika UFC! - Uczestniczył w Brutalnym Napadzie i Torturach?

Sensacyjne Aresztowanie Zawodnika UFC! – Uczestniczył w Brutalnym Napadzie i Torturach?

Spis treści - Sensacyjne Aresztowanie Zawodnika UFC! – Uczestniczył w Brutalnym Napadzie i Torturach?

Wstrząsające doniesienia wstrząsnęły światem MMA – Khusein Askhabov, znany jako „Nohcho”, zawodnik UFC, został aresztowany w związku z brutalnym napadem rabunkowym i torturowaniem ofiary. To informacje, które szokują fanów sportu i wywołują ogromne zamieszanie w środowisku. Khusein Askhabov to rosyjski zawodnik MMA, który do lutego tego roku nie zaznał porażki w żadnym z 23 swoich pojedynków. Wówczas zadebiutował w UFC, gdzie przegrał decyzją sędziów z Jamalem Emmersa. Niestety, od tego momentu jego kariera zaczęła nabierać skomplikowanego biegu.

Bracia Askhabov nadzorowali brutalny atak i tortury?

Były planowany pojedynek z Davidem Onamem i Joandersonem Brito, ale zawodnik musiał wycofać się z tych walk. Teraz okazuje się, że jego powrót do oktagonu UFC w październiku, gdzie miał zmierzyć się z Danielem Pinedą, nie odbędzie się. Askhabov aktualnie przebywa w areszcie, a wszystko z powodu związku z brutalnym przestępstwem. Według tajlandzkich mediów, incydent miał miejsce w Phuket, gdzie lokalna policja zorganizowała konferencję prasową, ujawniając nielegalną działalność Rosjan w tym mieście. Jednym z incydentów, na które się natknęli, dotyczył braci bliźniaków – Khuseina i Khasana Askhabov, urodzonych w Czeczenii. 28-letni Khusein i jego brat zostali zatrzymani i oskarżeni o udział w brutalnym napadzie rabunkowym oraz torturowanie ofiary. Choć bracia nie brali bezpośredniego udziału w ataku, śledczy uważają, że nadzorowali całą akcję.

Przebieg napadu zorganizowanego przez braci Askhabov

Trzech mężczyzn z Kazachstanu włamało się do willi, gdzie spał Włoch. Ofiara została pobita i torturowana przez około 30 minut, ponieważ napastnicy żądali dostępu do urządzenia, na którym przechowywane były kryptowaluty. W momencie, gdy mężczyzna oświadczył, że nie ma takiego urządzenia, został dalej maltretowany. Pobitemu mężczyźnie udało się wydostać z willi, a sprawę zgłoszono na policję. Rabusie, w tym bracia Askhabov, zostali zidentyfikowani na lotnisku, z którego udali się do Dubaju, a później wrócili do Rosji. Organizacja UFC wydała oświadczenie potwierdzające aresztowanie Askhabova i odwołanie planowanej walki na 7 października.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!