fbpx
Ferrari wylatuje do USA na walkę! - kto będzie jego rywalem?

Ferrari wylatuje do USA na walkę! – kto będzie jego rywalem?

Spis treści - Ferrari wylatuje do USA na walkę! – kto będzie jego rywalem?

Amadeusz „Ferrari” Roślik, znany polski freak fighter, szykuje się do pojedynku po drugiej stronie oceanu, a jego rywalem będzie Anthony Taylor, doświadczony zawodnik z amerykańskiej sceny walki. Zapowiedź starcia pojawiła się niespodziewanie na mediach społecznościowych, gdzie Roślik ogłosił swoje plany i nie szczędził mocnych słów wobec swojego przeciwnika. Na Instagramie, poprzez Instastories, Roślik poinformował swoich fanów o wyjeździe do Stanów Zjednoczonych oraz o swoim nadchodzącym pojedynku z Taylor’em. W swojej charakterystycznej manierze nie zadręczał się z życzeniami, lecz zabrał głos pełen pewności siebie:

„Dzisiejszego dnia dziękuję tylko jemu, wylatuje do USA. Nie składajcie mi życzeń, bo bez prezentu się nie liczą, na dniach odpalę LIVE w Miami, bo już w tym roku pobijemy tam pewnego Afroamerykanina i z dumą będę reprezentował Polska scenę zadymiarzy i mam nadzieje, że będziecie kibicować! Hey @anthony_prettyboy u are ugly Asf, Polish nightmare coming 4 you b!tch.”

Z kim zmierzy się Amadeusz Ferrari w Stanach?

Przeciwnikiem „Ferrariego” będzie Anthony „PrettyBoy” Taylor, który ma na swoim koncie nie tylko walki bokserskie, ale również doświadczenie w MMA, gdzie stoczył pojedynki w renomowanej organizacji Bellator. Taylor odniósł cztery zwycięstwa i doznał trzech porażek, co czyni go rywalem wartym uwagi. Sam Taylor odpowiedział na prowokacyjne wypowiedzi Polaka, zapewniając, że jest gotowy na walkę i nie obawia się „Ferrariego”:

„Mistrz jest gotowy do walki, pośpiesz się i rusz tu swoją dupę – w kolejnym wpisie dodał – On myśli, że się go boję!! Spuszczę mu wpie…ol szybszy niż 'Ferrari’.”

Starciem „Ferrariego” z Taylor’em ma być gala bokserska Misfits, która słynie z nietypowych i emocjonujących pojedynków. Dla polskiego freak fightera będzie to nie tylko szansa na kolejne zwycięstwo, ale także okazja do reprezentowania polskiej sceny bojowej na międzynarodowej arenie.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!