fbpx
Alan Kwieciński zapowiada zakończenie kariery Denisa Załęckiego!

Alan Kwieciński zapowiada zakończenie kariery Denisa Załęckiego!

Spis treści - Alan Kwieciński zapowiada zakończenie kariery Denisa Załęckiego!

Alan Kwieciński, znany w świecie freak fightów jako „Wielki Bu”, ostro wypowiedział się na temat przyszłości Denisa Załęckiego. Po serii nieudanych pojedynków, Kwieciński chce zakończyć karierę „Bad Boya” raz na zawsze. Załęcki, który w swojej karierze stoczył 6 walk, odniósł zaledwie jedno zwycięstwo. Jego debiutem w freak fightach było zwycięstwo nad Kwiecińskim, lecz od tego czasu przegrał kolejnych pięć pojedynków, często kończąc walki dyskwalifikacjami lub rezygnując z walki. Alan Kwieciński widzi w całej sytuacji szansę na rewanż. Pomimo tego, że pierwsze starcie z Załęckim cechowała duża różnica warunków fizycznych, Kwieciński jest teraz pewny siebie i przekonany, że mógłby pokonać swojego rywala.

Alan Kwieciński zapowiada walkę z Denisem Załęckim!

W wywiadzie z kanałem MMA-BNB Kwieciński wyznał, że chciałby nie tylko się zrewanżować, ale także zakończyć karierę Denisa Załęckiego na dobre, wykluczając go całkowicie z freak fightów.

„W czerwcu, bodajże 8 czerwca jest Clout… Chciałbym, chciałbym, ja mówię otwarcie, chciałbym. Postawiłbym taką kropkę nad i, pieczątkę… Nad jego karierą całą. Sądzę, że ma łeb zjechany i bym go, tak do końca, dop…dolił” – powiedział Kwieciński.

Czy te słowa oznaczają koniec drogi Denisa Załęckiego w freak fightach? Czas pokaże, czy obie strony spotkają się w kolejnym pojedynku, który mógłby przynieść emocje i zakończyć pewien rozdział w historii tego sportu.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!