fbpx
Artur Szczepaniak

Artur Szczepaniak

Zawodnik MMA Artur Szczepaniak

Biogram

Artur Szczepaniak - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Artur Szczepaniak - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Artur Szczepaniak?

Szczepaniak, były pretendent do pasa mistrzowskiego i numer dwa rankingu wagi półśredniej. Aktualnie przygotowuje się do kolejnej wielkiej walki w organizacji KSW.

Artur Szczepaniak – Początki kariery

Artur Szczepaniak urodził się i wychował w Polsce, ale później wyemigrował z rodziną do Belgii. Tam zaczął rozwijać swoją karierę MMA. Jego rodzina zawsze wspierała go w jego pasji. Mimo trudności związanych z pracą na poczcie i równoczesnymi treningami, nieustannie dążył do osiągnięcia swoich celów.

Artur Szczepaniak – Doświadczenie

Artur zdobywał doświadczenie w różnych krajach, w tym w Anglii, Belgii, Holandii i Niemczech. Walczył na różnych galach i stawał do pojedynków z coraz trudniejszymi przeciwnikami. Dziś jest pełnoetatowym zawodnikiem MMA i ma nadzieję, że jego walka w KSW przyniesie mu kolejne zwycięstwa.

Artur Szczepaniak – Walki

Już 16 września we wrocławskiej hali Orbita zmierzy się ze specjalizującym się w kończeniu walk przed czasem, Henrym Fadipe. To starcie jest jednym z najbardziej oczekiwanych pojedynków w polskim MMA, a Szczepaniak ma nadzieję, że przyniesie mu ono kolejne zwycięstwo i przybliży go do zdobycia pasa mistrzowskiego.

Artur Szczepaniak – KSW

Artur Szczepaniak zadebiutował w KSW w kwietniu 2022 roku i od razu zrobił ogromne wrażenie na fanach i ekspertach MMA. Na gali KSW 69 poddał w pierwszej rundzie Jivko Stoimenova, pokazując swoje umiejętności. W swoim drugim pojedynku na gali KSW 75, Szczepaniak zmierzył się z Brianem Hooiem i imponując wysokim kopnięciem. Finalnie posłał go na deski, zdobywając nagrodę za najlepszy nokaut wieczoru.

Artur Szczepaniak – Walka o pas

Te sukcesy szybko przekształciły się w walkę o pas mistrzowski wagi półśredniej KSW z Adrianem Bartosińskim na gali XTB KSW 81. Niestety, walka o tytuł nie zakończyła się po myśli Szczepaniaka, ale dała mu cenną lekcję i motywację do dalszego doskonalenia swoich umiejętności.

Artur Szczepaniak - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Data urodzenia (ile ma lat?): 1996.11.14

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Konin, Polska

Artur Szczepaniak - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:10

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Artur Szczepaniak - Newsy