fbpx
Lexy Chaplin o dwóch działalnościach Marty Linkiewicz!

Lexy Chaplin o dwóch działalnościach Marty Linkiewicz!

Spis treści - Lexy Chaplin o dwóch działalnościach Marty Linkiewicz!

Lexy Chaplin, znana influencerka i osobowość internetowa, niedawno zwróciła uwagę na Marty Linkiewicz w kontekście jej biznesowych przedsięwzięć. W krótkim przekazie Lexy do Marty, który wzbudził spore zainteresowanie wśród obserwatorów, wspomina ona o dwóch spółkach, w których Linkiewicz jest zarejestrowana jako udziałowiczka.

„Wiem też, że nie chcesz chwalić się tym, że to jest twoje, więc nie będę tego mówić, ale no wiem, że masz dwie jakieś tam swoje działalności” – napisano w przekazie Lexy do Marty.

W rejestrze Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) faktycznie można znaleźć wpisy potwierdzające obecność Marty Linkiewicz w dwóch spółkach. Pierwsza z nich to spółka o nazwie „HAJPI”, w której Linkiewicz posiada 22 udziały. Druga to „LINKISPACE”, gdzie jest właścicielką aż 88 udziałów.

Jakie firmy należą do Marty Linkiewicz?

Hajpi to aplikacja, która oferuje użytkownikom codzienne okazje modowe na ubrania, buty i akcesoria, z podziałem na kolekcje damskie i męskie. Aplikacja ta zapewnia także powiadomienia o nowych promocjach, aby użytkownicy nigdy nie przegapili najlepszych okazji. Drugą spółką jest Linkispace, której działalność koncentruje się głównie w obszarze sportu, rozrywki i rekreacji. Chociaż konkretna natura działalności tej spółki nie jest dokładnie określona, można przypuszczać, że może ona być związana z różnymi projektami i inicjatywami w tych obszarach. Mimo że Lexy Chaplin nie podała szczegółów na temat tych spółek, to ich istnienie sugeruje, że Marty Linkiewicz rozwija swoje działania poza sferą influencerstwa, angażując się w różnorodne przedsięwzięcia biznesowe.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!