fbpx
Dana White broni kontrowersyjnych słów Seana Stricklanda na konferencji prasowej

Dana White broni kontrowersyjnych słów Seana Stricklanda na konferencji prasowej

Spis treści - Dana White broni kontrowersyjnych słów Seana Stricklanda na konferencji prasowej

Sean Strickland, były mistrz wagi średniej UFC, stał się przedmiotem kontrowersji po swojej ostatniej wypowiedzi na konferencji prasowej przed galą UFC 297. Jego słowa wzbudziły wiele emocji, a teraz szef UFC, Dana White, staje w jego obronie. Amerykański zawodnik wywołał poruszenie, odpowiadając na pytanie dziennikarza dotyczące stosunku do społeczności LGBT. Jego słowa szybko stały się tematem dyskusji w świecie MMA.

Dana White Broni Swojego Zawodnika!

Dana White, szef największej organizacji MMA na świecie, bronił Stricklanda podczas konferencji prasowej po gali UFC 297. White podkreślił, że nie próbuje kontrolować wypowiedzi zawodników ani kształtu ich wypowiedzi na konferencjach prasowych.

„Nie sugeruję nikomu, co ma mówić na konferencjach prasowych. Nie próbuję tego kontrolować w jakikolwiek sposób. Cały czas powtarzam, że zajmujemy się biznesem walki. Jeśli twoje uczucia cię zraniły, to prawdopodobnie nie powinieneś zadawać tego typu pytań. A na pewno nie powinieneś ich zadawać, jeśli pytasz Stricklanda” – powiedział White.

Szef UFC podkreślił również, że w jego organizacji panuje wolność słowa, a on nie zamierza nikogo prowadzić na smyczy. Kontrowersyjne wypowiedzi zawodników na konferencjach prasowych nie są niczym nowym w świecie sportów walki. Jednak reakcje na takie sytuacje pozostają zawsze przedmiotem debaty, zwłaszcza w kontekście roli liderów organizacji w zarządzaniu takimi kwestiami.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!