fbpx
Michał Materla

Michał Materla

Zawodnik MMA Michał Materla

Biogram

Michał Materla - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Michał Materla - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Michał Materla

Jeden z najbardziej doświadczonych zawodników MMA w kraju nad Wisłą. Michał Materla, zawodnik, któremu nikomu nie trzeba przedstawiać. W swojej karierze wychodził do oktagonu, aż 40 razy i zwyciężał, aż 31 razy. Michał Materla to legenda federacji KSW, z którą jest związany przez większość swojej kariery sportowej.

Michał Materla – biografia

Zawodnik z Berserkers’s Szczecin to ikona polskiego MMA. Przez 3 lata panował i był championem wagi średniej w KSW. Większość swoich pojedynków toczył w Polsce pod banderą największej polskiej federacji MMA. Bardzo odważny styl i serce do walki wyróżnia Michała Materlę. Biografia tego zawodnika to wzloty i upadki, lecz nie można mu odmówić jego ogromnych osiągnięć w MMA i tego jak bardzo przyczynił się do rozwoju tego sportu w Polsce.

Kariera w MMA – Michał Materla

Związany z KSW od 2006 roku i to właśnie tam stawiał on pierwsze poważne kroki w MMA. Michał Materla podczas swojej kariery zgadzał się na walki z najtrudniejszymi zawodnikami, a także z takimi, którzy byli od niego o wiele więksi (jak ostatnia walka z Pudzianem). Zawodnik był mistrzem KSW w kategorii średniej przez 3 lata i od wielu lat utrzymuje się w swojej kategorii wagowej.

Michał Materla - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Magic, Cipao

Data urodzenia (ile ma lat?): 10 kwietnia 1984 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Szczecin

Michał Materla - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:33

L:11

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Michał Materla - Newsy