fbpx
Adrian Puszbarbie

Puszbarbie

Zawodnik MMA Puszbarbie

Biogram

Puszbarbie - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Puszbarbie - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Adrian Puszbarbie – kim jest?

Adrian to kontrowersyjny barber i internetowa osobowość, która wywołała burzę w sieci. Salwa, lepiej znany jako Puszbarbie, wraz z Kamerzystą w 2021 roku stał się centralną postacią jednego z największych skandali w polskim internecie. Po nagłośnionej aferze, Salwa został objęty dozorem policji, co wzbudziło jeszcze większe zainteresowanie jego osobą.

Adrian Puszbarbie – barber

Puszbarbie to barber, czyli fryzjer specjalizujący się w męskich fryzurach. Dodatkowo, prowadził swój własny zakład fryzjerski w Warszawie, co pozwoliło mu budować lojalną bazę klientów.

Adrian Puszbarbie – kariera w MMA

Pomimo swojego zawodu jako fryzjer, Adrian Pusz Salwa znany był również ze swojego udziału w organizacji Prime Show MMA. Zawalczył wówczas z Sobotą, ale finalnie przegrał. Walka była bardzo wyrównana, a zwycięzce wyłonili sędziowie.

Puszbarber- Kamerzysta

Jego kariera nabrała tempa po podjęciu współpracy z ekipą Kamerzysty, popularnym vlogerem i twórcą treści internetowych. Ta znajomość przysporzyła mu sporą popularność, ale również przyniosła poważne konsekwencje. Był częścią ekipy Kamerzysty, która skupiała się na tworzeniu kontrowersyjnych i szokujących treści dla rozrywki widzów. Niestety, w jednym z filmów opublikowanych na platformie YouTube, Puszbarbie, Kamerzysta i Wiola namówili niepełnosprawnego chłopaka do wykonywania uwłaczających zadań. To przysporzyło im poważne kłopoty, a cała trójka otrzymała zarzuty od prokuratury za znęcanie się nad osobą niepełnosprawną.

Adrian Salwa – wzrost i wiek

Pomimo znacznego zainteresowania społeczności internetowej, wiek Puszbarbie pozostaje tajemnicą. Nie udostępnił informacji na temat daty urodzenia, co sprawia, że wiele osób pozostaje ciekawych jego dokładnego wieku. Jeśli chodzi o wzrost, Salwa ma 178 cm wzrostu przy wadzę oscylującej w granicach 150 kilogramów.

Puszbarber – kontrowersyjna postać

Adrian Puszbarbie to postać pełna kontrowersji, która zdobyła popularność dzięki swojemu talentowi jako fryzjer i współpracy z Kamerzystą. Niemniej jednak, jego działania w przeszłości wywołały duże emocje i spotkały się z potępieniem.

Puszbarbie - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Prime Show MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Puszbarbie

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Puszbarbie - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Puszbarbie - Newsy