fbpx
Ztrolowany

Ztrolowany

Zawodnik MMA Ztrolowany

Biogram

Ztrolowany - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Ztrolowany - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Ztrolowany – kim jest?

Jeśli ktoś śledzi polski rynek walk typu freak fight, z pewnością nie zadawał sobie tego typu pytań, gdy okazało się, że Ztrolowany wraca do startów i zawalczy na Prime Show MMA. Mężczyzna to streamer i twórca internetowy, który szerszej publiczności dał się poznać jako zawodnik FAME MMA. Ztrolowany to oczywiście pseudonim zawodnika. Jego imię i nazwisko to Sebastian Nowak.

Ztrolowany – wiek

Jeśli chodzi o to, ile lat ma Ztrolowany, pierwsze informacje na ten temat poznaliśmy przy okazji premierowej gali FAME MMA. Sebastian miał wówczas 18 lat. Z racji tego, że był to 2018 rok, trzeba założyć, że wiek Ztrolowanego dziś to 23 lata.

Ztrolowany – waga i wzrost

Waga Ztrolowanego przy okazji jego debiutu w FAME MMA wynosiła 112 kilogramów. To, ile Ztrolowany waży dziś, przekonaliśmy się na gali Prime Show MMA. Waga Ztrolowanego to 107 kilogramów. Jeśli chodzi o wzrost, Ztrolowany posiada imponujące warunki fizyczne i mierzy około 192 centymetrów.

Ztrolowany – YouTube

Sebastian Nowak jako nastolatek, bo pod koniec 2011 roku, założył kanał na YouTube. Jego kanał o nazwie „Ztrolowany” zgromadził blisko 200 tysięcy subskrypcji, a materiały wrzucone przez niego obejrzano niespełna 20 milionów razy. Ztrolowany specjalizuje się w grze w CS:GO.

Ztrolowany – Fame MMA

Sebastian to prawdziwy weteran FAME MMA. Dość powiedzieć, że walczył między innymi na pierwszych dwóch galach tej organizacji. Podczas pierwszej edycji pokonał Michała „Bogasa” Bogawskiego. Z kolei na drugiej gali sprawił ogromną sensację, pokonując przed czasem Piotra „Bonus BGC” Witczaka. Kolejna walka Ztrolowanego na FAME MMA miała miejsce dopiero na siódmej edycji. Przegrał wówczas jednogłośną decyzją sędziów z Maciejem Ratajem. FAME MMA, wraz z kolejnymi galami, zaczęło stawiać na coraz popularniejszych twórców czy celebrytów. Ztrolowany, choć występował na pierwszych edycjach, nie zdołał przebić się do szeroko pojętego mainstreamu i wygląda na to, że stał się zbyt mało rozpoznawalny dla FAME MMA, żeby włodarze tej organizacji kontraktowali dla niego kolejne walki.

Ztrolowany – Prime Show MMA

W 2022 roku, dla wielu z pewnością niespodziewanie, Sebastian wrócił do startów. Jak się okazało, w swoich szeregach zakontraktowała go federacja Prime Show MMA, zestawiając na pierwszej gali w historii tej organizacji pojedynek Ztrolowany vs Hecman. Sebastian zanotował pozytywny powrót do startów, wygrywając przez TKO w drugiej rundzie. Po blisko rocznej przerwie od walk „Ztrolowany” stoczył swój siódmy pojedynek we freakach. Tym razem jego rywalem na gali Prime Show MMA 5 był Mateusz „Tarzan” Leśniak, który legitymuje się rekordem 2 zwycięstw i 2 porażek. Walka zakończyła się no contest.

Ztrolowany - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Prime Show MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Ztrolowany

Data urodzenia (ile ma lat?): 2000 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Ztrolowany - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:5

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Ztrolowany - Newsy