fbpx
natburdzy

Natalia Burdzy

Zawodnik MMA Natalia Burdzy

Biogram

Natalia Burdzy - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Natalia Burdzy - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Natalia Burdzy?

Natalia Burdzy, choć odpadła już na początku programu „Goats,” to kobieta o wielu talentach i aspiracjach. Chirurg plastyczny pracujący w Warszawie od trzech lat.

Natalia Burdzy – Goats

W reality show „Goats,” Natalia miała szansę pokazać swoje umiejętności i stanąć przed nietypowym wyzwaniem – udowodnienia, że jest prawdziwą pielęgniarką. Niestety, jej przygoda z programem zakończyła się już na pierwszym etapie. Mimo to, nie dała się zrazić i nadal dąży do swoich celów.

Natalia Burdzy – Chirurgia Plastyczna

Natalia pracuje jako chirurg plastyczny w prywatnej klinice w Warszawie. Jej codzienna praca to pomaganie pacjentom osiągnąć swoje cele związane z wyglądem. Jednak marzy o czymś więcej niż tylko skalpelem i sali operacyjnej – chce wejść do świata sportów walki.

Natalia Burdzy – Ambicje

Mimo braku doświadczenia w sportach walki, Natalia Burdzy jest osobą ambitną i zdeterminowaną. Jej udział w programie „Goats” to tylko pierwszy krok na drodze do realizacji swoich marzeń. Chce zdobyć uznanie w świecie, który może być zupełnie odmienny od jej dotychczasowej kariery.

Natalia Burdzy – Kariera MMA

Natalia Burdzy, choć nigdy nie walczyła, może znaleźć swoje miejsce w organizacji Fame MMA. Ta popularna polska federacja promuje walki mieszane i zawsze jest w poszukiwaniu nowych talentów. Możliwe, że występ w Goats otworzy jej drzwi do dalszej kariery.

Natalia Burdzy - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: natburdzy

Data urodzenia (ile ma lat?): 1994 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Warszawa

Natalia Burdzy - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Natalia Burdzy - Newsy