fbpx
Julian Kostrzewa

Julian Kostrzewa

Zawodnik MMA Julian Kostrzewa

Biogram

Julian Kostrzewa - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Julian Kostrzewa - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Julian Kostrzewa – kim jest?

Julian Kostrzewa, bardziej znany jako Loco, to polski raper i osobowość internetowa. Już w młodym wieku Julian zainteresował się muzyką i zaczął rapować. Co ciekawe, wszystkich zainteresował fakt, że raper zajmuje się sprzedażą nieruchomości w Hiszpanii.

Julian Kostrzewa – program Goats

Julian Kostrzewa wziął udział w programie Goats, w którym to zawodniczka High League, czyli Fagata, wybierała partnera z którym chciała pójść na randkę. W programie Loco zaproponował Fagacie wspólny utwór, co spotkało się z jej zainteresowaniem. Fagata jak sama twierdzi zdecydowała się przepuścić Julka do kolejnego etapu ze względu na jego interesujący zawód. Choć program Goats był dla Juliana nowym doświadczeniem, to zdołał w nim wyróżnić się swoją muzyką oraz oryginalnym podejściem.

Julian Kostrzewa – dalsze losy

Po udziale w programie Goats nie ujawniły się żadne informacje na temat dalszych losów Juliana Kostrzewy. Nie wiadomo, czy kontynuuje karierę muzyczną czy też skupił się na innych projektach.

Julian Kostrzewa – kariera MMA

Nie ma informacji o tym, by Julian Kostrzewa interesował się karierą w MMA lub stoczył jakąkolwiek walkę w tej dziedzinie. Możliwe jednak, że udział w programie otworzy mu drzwi do muzycznej kariery lub zawalczy na jednej z gal federacji.

Julian Kostrzewa - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: julian_kostrzewa

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Julian Kostrzewa - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Julian Kostrzewa - Newsy