fbpx
Dominika Lupińska

Dominika Lupińska

Zawodnik MMA Dominika Lupińska

Biogram

Dominika Lupińska - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Dominika Lupińska - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Dominika Lupińska?

Dominika Lupińska jest młodą kobietą, która zdobyła rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie Goats emitowanym na platformie YouTube. Choć nie została wskazana przez chłopaków z Goats jako TikTokerka, jej styl życia i przygody związane z podróżami po Stanach Zjednoczonych przyciągnęły uwagę publiczności.

Dominiki Lupińskiej – życie prywatne

Przez ostatnie 3 lata Dominika przebywała w Stanach Zjednoczonych, gdzie prowadziła interesujące i pełne przygód życie. Na jej profilu TikToka publikowała relacje z imprez i wydarzeń, które dawały wrażenie intensywnego życia towarzyskiego. Mimo że podróżuje i dokumentuje swoje przygody na TikToku, nie identyfikuje się jako TikTokerka.

Dominika w programie Goats

Dominika wzięła udział w programie Goats, w którym chłopacy mieli za zadanie ustalić, która z dziewczyn jest TikTokerką. Choć Dominika nie została wskazana przez Goatsów, jej udział w programie mógł otworzyć przed nią nowe możliwości rozwoju i eksploracji własnych pasji.

Dominika Lupińska – kariera MMA

Chociaż Dominika nie ma doświadczenia w MMA, udział w programie Goats oraz jej eksponowanie życia towarzyskiego na platformie społecznościowej mogą być dla niej impulsem do rozważenia kariery w sztukach walki. Jeśli zdecyduje się na treningi i poświęcenie, istnieje szansa, że rozwinie swoje umiejętności w dziedzinie MMA i zacznie karierę jako zawodniczka.

Dominika Lupińska - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: dominika.lupinska_

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Warszawa, Polska

Dominika Lupińska - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Dominika Lupińska - Newsy