fbpx
Aisza Markiewicz

Aisza Markiewicz

Zawodnik MMA Aisza Markiewicz

Biogram

Aisza Markiewicz - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Aisza Markiewicz - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Aisza Markiewicz?

Aisza Markiewicz to młoda kobieta, która dała się poznać szerszej publiczności dzięki swojemu udziałowi w programie „Goats.” W tym nietypowym reality show ekipa musiała wybrać prawdziwą pielęgniarkę spośród uczestniczek, a Aisza okazała się jedną z kontrowersyjnych postaci.

Aisza Markiewicz – Goats

W programie „Goats,” ekipa miała za zadanie odsiać prawdziwe pielęgniarki od pozostałych uczestniczek. Niestety, Aisza nie zdobyła uznania i została wykluczona już na wstępie. Jej medyczne umiejętności nie zrobiły dobrego wrażenia, co sprawiło, że nie zdobyła szansy na zwycięstwo.

Aisza Markiewicz – Kariera Modelki

Jednak Aisza to nie tylko kontrowersyjna postać w programach reality. Prywatnie jest także modelką i zdążyła już osiągnąć sporo w tej dziedzinie. W roku 2022 zdobyła tytuł Miss Beauty oraz znalazła się w Top 20 konkursu Miss Polska. To dowód na to, że ma nie tylko kontrowersyjną osobowość, ale także talent i urodę, które pozwalają jej zaistnieć na modowej scenie.

Aisza Markiewicz – Ring Girl

Jej pasja do show-biznesu nie ogranicza się jedynie do modelingu. Aisza z sukcesem występuje także jako Ring Girl na galach Federacji Emocji i Nocy – jednej z czołowych organizacji MMA w Polsce. To stanowisko wymaga pewności siebie, charyzmy oraz przyciągającego wyglądu, a Aisza zdaje się posiadać te cechy.

Aisza Markiewicz – Kariera MMA

Aisza Markiewicz to osoba, która przeszła transformację od kontrowersyjnej postaci w programach telewizyjnych do modelki i Ring Girl na prestiżowych galach MMA. Jej historia pokazuje, że pomimo trudności na drodze do sukcesu, wytrwałość i determinacja mogą przynieść oczekiwane efekty. Możliwe, że w przyszłości zobaczymy ją jako uczestniczkę federacji freak fightowej.

Aisza Markiewicz - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: aisza_markiewicz

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Chrzanów

Aisza Markiewicz - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Aisza Markiewicz - Newsy