fbpx
PGE Narodowy

PGE Narodowy

Pojemność areny
0 👤

Gale które odbyły się

al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa

PGE Narodowy położenie

PGE Narodowy to imponująca arena sportowa, która znajduje się w Warszawie. Obiekt ten jest często wykorzystywany do organizacji dużych wydarzeń sportowych, kulturalnych i rozrywkowych. Stadion wielofunkcyjny został wybudowany w latach 2008-2011. i powstał z myślą o piłkarskich Mistrzostwach Europy w 2012.

Wydarzenia sportowe na PGE Narodowym

W ostatnich latach na PGE Narodowym odbyły się takie gale sportowe jak Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2012, Mistrzostwa Świata w Siatkówce Mężczyzn 2014 oraz Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2022. W 2017 roku na tej Arenie miała miejsce pierwsza gala sportów walki, czyli KSW Colosseum 1. Wkrótce odbędzie się tam również gala KSW Colosseum 2, która przyciągnie wielu fanów sztuk walki z całego świata.

PGE Narodowy Opinie

Opinie na temat PGE Narodowego są zwykle bardzo pozytywne. Organizatorzy wydarzenia mają do dyspozycji 62 loże VIP, a sam stadion składa się z ośmiu kondygnacji o różnej wysokości. Kibice i uczestnicy wydarzeń chwalą obiekt za świetną organizację, wysoki poziom bezpieczeństwa oraz imponującą infrastrukturę.

al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa

Ciekawe teksty: